Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 1. hrací den

Po úvodním kole Zimní Wolf ligy - r. 2007 a ml., hraného o minulém víkendu, vstoupili tuto sobotu do turnaje také kluci r. 2006 se střídavými úspěchy, nakonec z toho byly 2 výhry a 2 prohry.
Příští hrací den je naplánován na 5. 1. 2019.
Zimní Wolf liga - r. 2006 a ml. - 1. hrací den (hrací doba 1x18min)  :
FK Junior Strakonice - SKP Č. Budějovice 1:2
Branky: Karel Kloud
Prvních deset minut soupeř dominoval, poté jsme se zvedli, ale na otočení vývoje zápasu to nestačilo.
FK Junior Strakonice - Písek 2:1
Branky: Karel Kloud, Lukáš Vaněček
Zasloužená výhra, skóre nevypovídá o průběhu utkání, měli jsme vyhrát větším rozdílem.
FK Junior Strakonice - Veselí/Luž. 2:0
Branky: Lukáš Vaněček, Marek Švejnoha
Urostlý soupeř nám dělal velké problémy a byl z počátku lepším týmem. My jsme se postupně zvedli a dovedli zápas do vítězného konce.
FK Junior Strakonice - J. Hradec 0-1
 Byli jsme po většinu zápasu lepším týmem,  avšak z naší převahy jsme nic nevytěžili a soupeř rozhodl z brejku.
Soupiska FKJS: Pavel Moudrý - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Tomáš Velek, Filip Sokol.