Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1FKJS1393139:1430

JARO 2017
Kestřany – FKJS

-:-   

14. Hrací den

26.3.2017, 15:00

Kestřany


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
11FKJS1230918:359

JARO 2017

FKJS – Loko ČB

 -:-

14. Hrací den

25.3.2017, 10:00

Na Křemelce/UMT


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
4FKJS1270540:1921

JARO 2017

FKJS – Loko ČB

 -:-

14. Hrací den

25.3.2017, 12:15

Na Křemelce/UMT


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
4FKJS13100347:1429

JARO 2017

FKJS – Milevsko

-:-

14. Hrací den

25.3.2017, 10:00

Na Sídlišti


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
4FKJS950425:1317

JARO 2017 

FKJS B – Blatná

-:-

18. Hrací den

16.4.2017, 10:00?

Na Sídlišti


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
2FKJS13110277:1434

JARO 2017

FKJS – Milevsko

-:-

14. Hrací den

25.3.2017, 11:45

Na Sídlišti 


Podzim tabulka konečná
Rk.DružstvoZáp.+0-SkóreBody
2FKJS980172:1024

JARO 2017

FKJS B – Blatná

-:-

18. Hrací den

16.4.2017, 11:45?

Na Sídlišti


AKTUALITY

Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná  rozlosování Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná rozlosování
23. Únor 2017 - U9
Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná rozlosování
Soustředění Muži Soustředění Muži
19. Únor 2017 - Muži
Soustředění Muži
Bylo to příjemné plážové odpoledne korunované famózním výkonem Bylo to příjemné plážové odpoledne korunované famózním výkonem
15. Únor 2017 - U9
Bylo to příjemné plážové odpoledne korunované famózním výkonem
Novým sekretářem Junioru se stal Lukáš Linhart Novým sekretářem Junioru se stal Lukáš Linhart
9. Únor 2017 - FKJS
Novým sekretářem Junioru se stal Lukáš Linhart
Vítězný turnaj v Příbrami Vítězný turnaj v Příbrami
6. Únor 2017 - U9
Vítězný turnaj v Příbrami


     

#FKJS


ROZPIS UMT Sídliště

AKTUALIZACE 18.2.2017


I.B třída mužů - sk."C" 2016/2017

Tabulka

Pos   Tým Z V P B
1 FKJS 13 9 1 30
2 Sokol Putim 13 8 3 26
3 Sokol Sedlice 13 7 2 25
4 FC Mirovice 13 7 2 25
5 1. FC Boston Kluky 13 7 3 24
6 Alko Semice 13 6 5 20
7 Chyšky 13 4 3 18
8 Osek B 13 5 7 16
9 Sokol Sepekov 13 3 5 14
10 Božetice 13 4 7 14
11 Kestřany 13 4 7 14
12 Sokol Bělčice 13 4 8 13
13 Smetanova Lhota 13 3 10 9
14 Otavan Štěkeň 13 2 10 7