NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI


Muži 1.B – 30.4.2017 – 17:00 – Křemelka – FKJS – Sedlice

Stará garda 35+ – 8.5.2017 – 17:30 – KřemelkaFKJS – Dražejov 

Dorost KP  29.4.2017 – 10:00 a 12:15 – Křemelka – FKJS – SKP ČB

Žáci KP – 30.4.2017 – 10:00 a 11:45 – Sídliště – FKJS – Třeboň+D.Voda

Žáci 1.A – 29.4.2017 – 10:00 a 11:45 – Hradiště – Hradiště B – FKJS B

Přípravka KP – 1.5.2017 – 9:30 a 11:30 – Sídliště – (Vimperk, Třeboň)

Přípravka starší OP – 30.4.2017 – 10:00 – Blatná – Blatná A – FKJS B

Přípravka starší TU E.ON Junior Cup 2017 – 8.5.2017 – 8:00 – Sídliště

Přípravka mladší OP – 30.4.2017 – 13:30 – Blatná – Blatná C – FKJS B

Přípravka mladší TU Minirepublika – 27.5.2017 – 00:00 – Pořadatel Tábor

Minipřípravka TU – 1.5.2017 – 10:00 – O pohár města Horažďovic

PU- přátelské utkání, OP- Okresní přebor, KP- Krajský přebor, TU- turnaj


Brankářské tréninky

Přípravky každou středu od 17:00 na Sídlišti

Žáci a Dorost každé úterý od 16:30 na Křemelce.

AKTUALITY

TJ ml. přípravek TJ ml. přípravek
12. Březen 2017 - U8 / U9
TJ ml. přípravek
Přátelské utkání Junior – Čkyně Přátelské utkání Junior – Čkyně
7. Březen 2017 - Muži
Přátelské utkání Junior - Čkyně
Přátelské utkání s Vimperkem Přátelské utkání s Vimperkem
26. Únor 2017 - Muži
Přátelské utkání s Vimperkem
Umělá tráva potřebuje rekonstrukci, Junior Strakonice žádá o dotaci Umělá tráva potřebuje rekonstrukci, Junior Strakonice žádá o dotaci
25. Únor 2017 - FKJS
Umělá tráva potřebuje rekonstrukci, Junior Strakonice žádá o dotaci
Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná  rozlosování Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná rozlosování
23. Únor 2017 - U9
Finále E.ON Beach Junior Cupu s holandskými hosty zná rozlosování


I.B třída mužů – sk.”C” 2016/2017

Pos   Tým Z V R P Skore+/- G B
1 FKJS 18 12 3 3 56:2234 39
2 FC Mirovice 18 11 4 3 51:3021 37
3 Sokol Putim 18 11 2 5 41:365 35
4 Sokol Sedlice 18 9 6 3 43:2419 33
5 1. FC Boston Kluky 18 9 3 6 44:368 30
6 Alko Semice 18 8 3 7 33:258 27
7 Chyšky 18 6 7 5 38:299 25
8 Sokol Sepekov 18 5 8 5 39:327 23
9 Osek B 18 7 2 9 25:36-11 23
10 Božetice 18 6 3 9 36:37-1 21
11 Sokol Bělčice 18 6 2 10 37:38-1 20
12 Kestřany 18 6 2 10 24:43-19 20
13 Smetanova Lhota 18 4 0 14 25:62-37 12
14 Otavan Štěkeň 18 3 1 14 13:55-42 10


     

#FKJS

VÝSLEDKY


Žáci U15 KP

25.4.2017 - 23. kolo

 FKJS – Vimperk

1 : 1 (0 : 0) PK: 3 : 2

[Detail zápasu]


Žáci U13 KP

25.4.2017 - 23. kolo

 FKJS – Vimperk

1 : 2 (1 : 2)

[Detail zápasu]


Žáci U14 1.A

23.4.2017 - 10. kolo

Vacov – FKJS 

0 : 5 (0 : 3)

[Detail zápasu]


Žáci U12 1.A

23.4.2017 - 10. kolo

Vacov – FKJS 

0 : 8 (0 : 2)

[Detail zápasu]


Žáci U15 KP

23.4.2017 - 18. kolo

 FKJS – Čt. Dvory

3 : 1 (0 : 1)

[Detail zápasu]


Žáci U13 KP

23.4.2017 - 18. kolo

 FKJS – Čt. Dvory

6 : 0 (3 : 0)

[Detail zápasu]


Muži 1.B

22.4.2017 - 18. kolo

Putim – FKJS 

4 : 2 (3 : 2)

[Detail zápasu]


Dorost U19 KP

22.4.2017 - 18. kolo

 FKJS – Prachatice

2 : 1 (1 : 1)

[Detail zápasu]


Dorost U17 KP

22.4.2017 - 18. kolo

 FKJS – Prachatice

0 : 2 (0 : 1)

[Detail zápasu]


Muži 1.B

16.4.2017 - 17. kolo

 FKJS – Osek B

1 : 2 (0 : 2)

[Detail zápasu]


Dorost U19 KP

16.4.2017 - 17. kolo

Třeb./D.V. – FKJS 

1 : 1 (1 : 1) PK: 3 : 5

[Detail zápasu]


Dorost U17 KP

16.4.2017 - 17. kolo

Třeb./D.V. – FKJS 

2 : 3 (0 : 2)

[Detail zápasu]