Strakonický Jan Zušťák opět úřadoval! Hattrickem sestřelil Semice

K bezproblémovému vítězství dokráčeli v 10. kole I. A třídy fotbalisté Junioru Strakonice. V neděli 14. října doma rozdílem třídy porazili Semice 5:1 (2:1) a řádil opět kanonýr Jan Zušťák, který vsítil tři góly.

První půle byla vyrovnaná, po necelé půlhodině poslal domácí do vedení Kočí a náskok navýšil o deset minut později Zušťák. Hosté se vrátili do hry těsně před přestávkou, ve 43. minutě snížil Škulina.

Vstup do druhého poločasu vyšel Strakonickým parádně. Nejprve ve 47. minutě Zušťák zakončil kombinační akci ve vápně na 3:1, za tři minuty ten samý hráč dostal přesný pas po rychlém protiútoku a překonal brankáře Dvořáčka potřetí a celkově počtvrté. V 58. minutě ještě hlavou přidal pojistku Matěj Kostka.

Zbytek zápasu se už jen dohrával. Semice neměly žádnou vyloženou šanci, jen tři střely mimo, které gólmana Víta Reisera nemohly ohrozit. Jeho spoluhráči byli v útoku nebezpečnější, ale ani oni už nedokázali skórovat.

Text/Foto – Miloš Vrátný (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)