5.2.2022 15:00 2021/2022 PU
2 - 5

Sestava Junior první poločas

Kozlík – Zoubek, Staněk, Rozhoň, Říha – Funda, Benedikt, Chalupa, Čapek, Petráň - Krýsl

V průběhu druhého poločasu ještě do zápasu naskočili brankář Martínek, Zábranský, Šourek a Fligiel.

Rozhodčí – Lepič, Jáchym, Cimrhanzlová

Střely celkem – 4 : 11

Z toho na bránu – 2 : 7

Rohy - 3 : 11

Branky – Funda 2x – Bálek D. 2x, Uher 2x, Požárek

První poločas byl do její poloviny vyrovnaný a do konce poločasu už převzali iniciativu hosté. My jsme na začátku utkání udělali laxním řešením situace chybu, kterou Bálek využil a dostal hned ve 2 minutě hosty do vedení 0:1. V 10 minutě nás potrestali z penalty podruhé. Exekutorem byl Uher 0 : 2. V 25 minutě hosté podnikli po levé straně rychlý útok, který přesně zakončil D. Bálek a zvyšuje vedení na 0 : 3. Ve 30 minutě jsme zahrávali trestný kop, který rozehrál Zoubek a ve vápně se hlavou prosadil Funda a snižuje na 1 : 3. Ve 35 minutě hosté opět odskakují na rozdíl 3 gólů, když odražený míč na vápno přesně k tyči trefil Uher 1 : 4. před koncem poločasu mohl navýšit skóre Uher, ale z malého vápna přestřelil.

Druhý poločas už byl jen v režii hostí. Sice se dostávali do brankových příležitostí, ale jejich zakončení bylo slabé a tak se skóre neměnilo. Nám se povedla pěkná akce v 64 minutě, když Čapek našel průnikovkou za obránce Fundu, který si se zakončením poradil skvěle a snižuje na 2 : 4. V 84 minutě přece jen se hostím podařilo po zbytečné ztrátě balonu v blízkosti vápna vrátit skóre na rozdíl 3 branek Požárkem 2 : 5.