11.5.2019 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 21. kolo

Jonáš Kostka 49'
 53' Hráč
 58' Hráč

Překvapivá porážka na domácí půdě a opět po penaltovém rozstřelu!

Proti průměrnému soupeři, kterého bychom měli při standardním výkonu bez problémů přehrát, jsme si připsali první porážku na domácí půdě v této sezóně. Oproti minulému týdnu sice došlo ke zlepšení naší ofenzivy, zato obrana nás tentokráte vůbec nepodržela a zejména výkony hráčů r. 2006 lze označit za tragické, částečnou omluvou u Michala Čumpelíka je fakt, že absolvoval celý zápas za starší žáky předcházející tomu našemu. Po předvedených výkonech v posledních dvou kolech nejsou úvahy o prvenství v KP úplně aktuální. Pokud nedojde v našich výkonech k zásadnímu obratu, bude pro nás problém vůbec některého soupeře ve zbývajících pěti kolech porazit a Prachatice, v původně zamýšleném duelu o první místo, ani nemluvě!