6.5.2023 13:30 KP mužů 2022/2023 25. kolo
0 - 0

Sestava FK Junior Strakonice : Lízal – Jandera, Smola, Kafka, Rybák – Zahrádka ( 33 min. Pomej ), Míčka - Štoger ( 90 min. Linhart ), Bílý, Máška - Krejčí
Na střídání ještě byl k dispozici Hozman, Šimák, VondrákTrenér Tomáš Čakrt, asistent Linhart Martin, vedoucí Jiří Cibulka, Masér Martin Šobor
Rohy : 5 : 5Střely na branku : 1 : 1Střely mimo branku : 6 : 4Žluté karty : 2 : 3 55 min. Valach, 90 min. Keclík – 17 min. Bílý, 35 min. Míčka, 66 min. Rybák
Hostující trenér se pro dnešní utkání musel obejít bez několika hráčů z důvodu zranění a místo nich nastoupili mladíci z dorostu ( kteří mimo jiné měli dopolední zápas v nohou ) a hráči, kteří nedostávali velkou minutáž v předešlých zápasech. Svoji novou roli ale zvládli velmi dobře. Domácí v prvním poločase měli mírnou převahu jen díky výškové převaze, ale jejich zakončení buď šlo nad a nebo vedle Lízalovi branky a ani hosté svoji koncovku neměli přesnou.
Druhý poločas si hosté v první dvacetiminutovce vytvořili tlak, ale nedokázali přesně zakončit. Poté se hra vyrovnala a protože koncovka obou týmů nebyla dobrá, tak utkání skončilo bez gólů, což dokazuje statistika střel na bránu 1 : 1. Remíza byla spravedlivá s kterou byli spokojenější hosté.
Hostujícím nejlepším hráčem byl v tomto utkání Jakub Smola a Jandera Rostislav.