Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
2.11.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 13. kolo
2 - 1
KONEC

Detail zápasu

V první polovině jsme měli více ze hry my a do vedení jsme šli zaslouženě ve 37.minutě, po krásně zahraném přímém kopu z 19 metrů.Pavouky v šibenici vymetl Doležal. Osudná pro nás byla 44.minuta kdy po naší standartce domácí podnikli rychlý brejk, a na jeho konci ve snaze zabránit gólu v naší síti, střelec naší branky zahrál rukou v našem vápně. Následovali dva tresty, pro nás červená karta a penalta,kterou se štěstím domácí proměnili.
Druhou část nás tedy bylo o jednoho méně. Na hře to,ale nebylo tolik znát.Výborně nás držel brankář a celý tým šlapal.Náš zodpovědný výkon a bojovnost ,domácí několikrát zaskočili.Dokonce jsme měli i více nebezpečných situací před domácí brankou,žel nebylo nám souzeno. A co čert nechtěl, sudí odpustil domácím dvě jasné penalty..faul ze zadu a jasná ruka!!!Osudná pro nás byla 84.minuta,to jsme udělali malou chybičku u pravé lajny, míč šel k nám do malého vápna, kde byl dvakrát tečovaný a skončil v naší svatyni.
Tato prohra bolí,bolí o to víc, že i křivda někdy vyhraje, po takovém výkonu a odhodlání si kluci zasloužili nejméně bodík..

Jiskra Domažlice

Hráč 46 (p
37'
Střely na branku
19
12
Góly
2
1
Rohy
5
7
Žluté karty
1
2
Červené karty
0
1