Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
4.6.2023 16:00 KP mužů 2022/2023 29. kolo
2 - 1
KONEC

Detail zápasu

Góly: 45.+1 Jaroš, 67. Toman - 89. Chalupa. Rozhodčí: Krčín – Nedvěd, Šťastný. ŽK: 0:1 (Pomej). Diváků: 60.
Sestava FK Junior Strakonice: Kozlík – Chalupa, Rybák, Smola, Jandera – Mrkvička ( 81 min. Linhart ), Pomej – Štoger ( 77 min.Lízal ), Bílý, Máška – Krejčí ( 70 min. Vondrák )
Trenér – Čakrt Tomáš, masér Šobor Martin a vedoucí Cibulka Jiří
Rohy : 6 : 4 střely na branku : 8 : 4Střely mimo branku : 7 : 3Žluté karty : 0 : 1 90 min. Pomej
První desetiminutovka patřila překvapivě hostům, ale poté domácí postupně přebírali iniciativu a ve 20 minutě se jim naskytla první gólová situace, ale Kozlík vykouzlil parádní zákrok. Ve 35 minutě se Chalupa odhodlal za vápnem vystřelit, ale jeho střela těsně minula cíl. Do konce poločasu vyvinuli domácí velký tlak, to když hosté hráli chvíli o deseti, za lajnou byl ošetřován Jandera, ale jejich zakončení bylo velice nepřesné. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, tak v poslední minutě poločasu střílí domácí Jaroš první gól domácích 1:0.
V 50 minutě po rohovém kopu Bílý ze strany vystřelil, brankář míč neudržel a dorážku Mášky vykopl obránce z brankové čáry a hned z protiútoku šel z poloviny hřiště sám na Kozlíka Votava a ten opět skvělým zákrokem střelu mířící do branky vytáhl na rohový kop. Mezi 50 a 55 minutou si domácí vytvořili 3 gólovky a Kozlík si s nimi poradil skvěle. Ovšem v 65 minutě už kapituloval, když se domácí prokombinovali až do branky 2:0. Hosté hráli pořád trpělivě a v 71 minutě domácí brankář si chtěl udělat parádičku, kterou mu vystihl Štoger, přihrál Bílému a ten brankáře nedokázal překonat. V 86 minutě Lízal výbornou přihrávkou poslal Bílého do brejku, ale pro něj byla branka domácích dnes zakletá. V 88 minutě Vondrák získal na půlce balon, posunul ho do křídla na Bílého a ten přesnou přihrávkou našel na vápně nabíhajícího Chalupu, který zakončil přesně 2:1. Domácí byli po většinu času lepším týmem a od vyššího rozdílu branek nás zachránil výborně chytající Kozlík.
Naším nejlepším hráčem byl brankář Kozlík.