Prachatice – Muži FKJS

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
14.5.2022 17:00 KP mužů 2021/2022 25. kolo
0 - 1
KONEC

Detail zápasu

Sestava:  Lízal  – Zahrádka, Staněk, Rozhoň, Funda – Děd, Chalupa ( 41 min. Šimek -49 min.Doležal – 78 min.Šourek ), Petráň – Nosek, Míčka ( 24 min. Zábranský ) - Krejčí

Na střídání ještě byl k dispozici brankář Kozlík

Rohy :    7 : 5

Střely celkem: 9 : 8

Střely na branku :  3 : 7

Žluté karty :    3 : 5 36 min. Nosek, 72 min. Krejčí, 72 min. Cimrhanzl, 88 min. Čakrt, 89 min. Funda   

Červené karty: 0 : 0

V první čtvrt hodině nás domácí přitlačili, ale do brankových šancí se nedostali. Do první brankové příležitosti jsme se dostali my ve 23 minutě, kdy Krejčí poslal míč za domácí obranu a rychlý Nosek svou šanci proměnil 0 : 1. O dvě minuty později si brankovou příležitost vytvořili domácí, když Makoš svou šanci promarnil a balon poslal vedle branky. Další minuty patřili nám, kde jsme si vytvářeli velké šance, ale gólu jsme nedosáhli. V 26 minutě Chalupa šel sám na brankáře, ale golmana nepřekonal. V 33 minutě Nosek se dostal opět za obranu, ale další gól nepřidal. Ve 39 minutě po rohovém kopu Nosek trefil tyč domácí svatyně.

Druhý poločas přinesl jen po jedné brankové příležitosti a to bez góvého efektu. Ve 46 minutě po rohovém kopu se ocitl ve velké šanci Zábranský, ale nebylo mu dopřáno dopravit míč za záda domácího golmana včasným zásahem obránce. Ve 49 minutě měli největší šanci domácí skóre srovnat, ale Lízal vše vyřešil včasným vyběhnutím. Do konce zápasu postupně zvyšovali domácí tlak, ale hostující obrana byla tentokráte nepropustná a tak rozhodl gól Noska v prvním poločase a hosté si odváží 3 body. Velkou pochvalu si zaslouží všichni tři dorostenci, kteří se dostali na plac za velmi dobrý výkon v mužské soutěži.

V dnešním utkání bych vyzdvihl pilíř v obraně Martina Rozhoně.

Přejít nahoru