27.4.2019 13:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 23. kolo
6 - 1
KONEC

Detail zápasu

Vstup do zápasu se nám povedl, byli jsme aktivní a vytvářeli si šance. Nejprve v 6´ nastřelil Juhaňák z trestného kopu břevno. v 10´ byl ve  vápně faulován Šimek, ale nařízený pokutový kop domácí brankář Juhaňákovi zneškodnil. V 15´to už Juhaňákovi vyšlo, když se trefil z trestného kopu. Po zbytek prvního poločasu byla hra vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Domácí v 29 a 35´potrestali náš nedůraz v obraně a otočili skóre na 2:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, domácí zvýšili v 52´na 3:1 a od té doby byli lepším týmem, nám se nedařila kombinace, neudrželi jsme míč na svých kopačkách a v obranné činnosti, hlavně v našem pokutovém území, jsme nebyli dostatečně důrazní. Toho domácí hráči dokázali využít a v 68´, 84´a 86´ navýšili skóre utkání na ostudných 6:1.