tým: U9

Strakonický Noimak cup: Ve starších přípravkách byli nejlepší domácí

Fotbalový stánek na strakonickém Sídlišti hostil v sobotu 20. června další ročník tradičního turnaje Noimak cup, který je určený pro hráče mladších a starších přípravek. Dohromady se sešlo třiadvacet družstev, tedy o jedno méně, než organizátoři původně očekávali. V obou kategoriích byli účastníci rozděleni do dvou skupin a poté následovaly boje o konečné umístění. Začalo se na přírodní trávě, ale vinou stálého deště se muselo dění přesunout na sousední umělku. To trochu narušilo plány, takže slavnostní vyhlášení, při němž byly předány ceny všem týmům, proběhlo s malým zpožděním.

Starší přípravky

Konečné pořadí

1. FK Junior Strakonice II, 2. FK Pelhřimov, 3. TJ Blatná I, 4. FC Písek, 5. FK Horažďovice, 6. SK Slavia Jesenice, 7. TJ Hradiště, 8. Jihočeská fotbalová akademie, 9. TJ Sušice, 10. FC Volenice 2013, 11. FK Junior Strakonice I, 12. TJ Blatná II.

Mladší přípravky

Konečné pořadí

1. FK Horažďovice, 2. TJ Start Luby, 3. FK Protivín, 4. SK Český Brod, 5. TJ Sušice, 6. FK Junior Strakonice A, 7. FK Uhlířské Janovice, 8. SK Otava Katovice, 9. TJ Blatná, 10. FC Volenice 2013, 11. FK Junior Strakonice II.

Text/Foto – Jan Petráš (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)

Mladší přípravka ve Freyungu vybojovala 2. místo

Druhou únorovou neděli mladší přípravka FK JUNIOR STRAKONICE odjela na turnaj ročníku 2011 a mladší odjela kousek za hranice do německého Freyungu, kde změřila síly se stejně starými chlapci z Bavorska. FK se ve skupině potkal s SG Sonnen 1:0, dále s SG Mauth II 2:0 a nakonec s pořádajícím TV Freyung I remizovali 0:0. Ve skupině jsme obsadili první místo se 7 body. O postup do finále jsme nastoupili proti DJK Karlsbach kdy jsme vyhráli 2:0 a zde jsme předvedli alespoň trochu výkon, který “snesl” parametry fotbalu. Ve finále jsme nastoupili proti SG Mauth, kdy jsme se snažili “hrát” fotbal, ale po prvním inkasovaném gólu ze strany SG Mauth se kluci rozsypali a bylo po finále, nakonec jsme prohráli 0:3. I tak kluci zaslouží pochvalu, protože všechny týmy proti nám bránili v 5ti lidech a bylo těžké se brankově více prosadit. I prohrané finále je dalším metou, kterou musíme překonat a ponaučit se do dalších zápasů, že zápas nekončí když dostaneme jeden gól - ikdyž se hrálo jen 9 minut. FK JUNIOR STRAKONICE nastoupil Jan Šindelář, Oliver Šmíd, Lukáš Fringoš, Ondřej Mihalo, Vít Čadek, Dominik Čadek a Petr Baloušek mladší. Za FK Junior Strakonice Petr Baloušek st.-trenér.

Ondrášovka Cup kvalifikace U9

Ondrášovka Cup kvalifikace kategorie U9 ročník 2011.
🗓V Písku 9.10.2019.
⚽️Celkové 4. místo‼️
🥳Výsledky:
Jihlava – FKJS 6 : 1
FKJS – Vlašim 8 : 0
SKP ČB – FKJS 1 : 2
Sedlčany – FKJS 2 : 4
FKJS – Spartak Příbram 1 : 0
SK Slavia – FKJS 14 : 2
FKJS – Dynamo ČB 2 : 2

O pohár OFS Strakonice 2019

Pořadatel: OFS Strakonice s finanční podporou sponzorských organizací.

Pořadí: 1. Junior A, 2. Volenice, 3. Štěkeň, 4. Blatná, 5. Junior B, 6. Junior C, 7 Katovice, 8. Vodňany, 9. Volyně, 10. Lnáře

Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek přihlášený OSEK nakonec bez omluvy na turnaj nedorazil, děkujeme trenérům Junioru, že se jejich hráči, podařila tato mezera zacelit a přispěli k regulérnímu průběhu;

- vyhodnocení hráči : - nejlepší brankář . Pavel F O U S z Blatné

- nejlepší střelec - Tobias P Ř I B Y L - Junioru - 7 branek

- nelepší ( možná nejmenší) hráč-ka - Veronika S T A Ň K O V Á - Volenice

Všechna družstva obdrželi účastnický diplom s pořadím, míč "Puma", vítěz velký pohár a vyhodnocení jednotlivci plakety s popisem. Turnaj tentokrát řídili - Markéta Kunešová, Petr Mach, Jirka Raba - od stolku a na hrací ploše Zdeněk Raba a Jirka Pašek.