tým: U9

Mladší přípravka ve Freyungu vybojovala 2. místo

Druhou únorovou neděli mladší přípravka FK JUNIOR STRAKONICE odjela na turnaj ročníku 2011 a mladší odjela kousek za hranice do německého Freyungu, kde změřila síly se stejně starými chlapci z Bavorska. FK se ve skupině potkal s SG Sonnen 1:0, dále s SG Mauth II 2:0 a nakonec s pořádajícím TV Freyung I remizovali 0:0. Ve skupině jsme obsadili první místo se 7 body. O postup do finále jsme nastoupili proti DJK Karlsbach kdy jsme vyhráli 2:0 a zde jsme předvedli alespoň trochu výkon, který “snesl” parametry fotbalu. Ve finále jsme nastoupili proti SG Mauth, kdy jsme se snažili “hrát” fotbal, ale po prvním inkasovaném gólu ze strany SG Mauth se kluci rozsypali a bylo po finále, nakonec jsme prohráli 0:3. I tak kluci zaslouží pochvalu, protože všechny týmy proti nám bránili v 5ti lidech a bylo těžké se brankově více prosadit. I prohrané finále je dalším metou, kterou musíme překonat a ponaučit se do dalších zápasů, že zápas nekončí když dostaneme jeden gól - ikdyž se hrálo jen 9 minut. FK JUNIOR STRAKONICE nastoupil Jan Šindelář, Oliver Šmíd, Lukáš Fringoš, Ondřej Mihalo, Vít Čadek, Dominik Čadek a Petr Baloušek mladší. Za FK Junior Strakonice Petr Baloušek st.-trenér.

Ondrášovka Cup kvalifikace U9

Ondrášovka Cup kvalifikace kategorie U9 ročník 2011.
🗓V Písku 9.10.2019.
⚽️Celkové 4. místo‼️
🥳Výsledky:
Jihlava – FKJS 6 : 1
FKJS – Vlašim 8 : 0
SKP ČB – FKJS 1 : 2
Sedlčany – FKJS 2 : 4
FKJS – Spartak Příbram 1 : 0
SK Slavia – FKJS 14 : 2
FKJS – Dynamo ČB 2 : 2

O pohár OFS Strakonice 2019

Pořadatel: OFS Strakonice s finanční podporou sponzorských organizací.

Pořadí: 1. Junior A, 2. Volenice, 3. Štěkeň, 4. Blatná, 5. Junior B, 6. Junior C, 7 Katovice, 8. Vodňany, 9. Volyně, 10. Lnáře

Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek přihlášený OSEK nakonec bez omluvy na turnaj nedorazil, děkujeme trenérům Junioru, že se jejich hráči, podařila tato mezera zacelit a přispěli k regulérnímu průběhu;

- vyhodnocení hráči : - nejlepší brankář . Pavel F O U S z Blatné

- nejlepší střelec - Tobias P Ř I B Y L - Junioru - 7 branek

- nelepší ( možná nejmenší) hráč-ka - Veronika S T A Ň K O V Á - Volenice

Všechna družstva obdrželi účastnický diplom s pořadím, míč "Puma", vítěz velký pohár a vyhodnocení jednotlivci plakety s popisem. Turnaj tentokrát řídili - Markéta Kunešová, Petr Mach, Jirka Raba - od stolku a na hrací ploše Zdeněk Raba a Jirka Pašek.

Turnaj přípravek ve Strakonicích

Dne 16.6.2018 se odehrál již 16.roč. turnaje Ml. a St. přípravek ve fotbale na hřišti ve Strakonicích na Sídlišti.

Mladší přípravka byla rozlosována do dvou skupin po 6 mužstvech .

Pořadí ve skupině A ml. přípravka

1 Místo 1 FC Příbram

2 Místo TJ Hradiště

3 Místo FC Viktoria Plzeň

4 Místo TJ Blatná 2

5 Místo TJ Volenice

6 Místo Junior Strakonice 1

Pořadí ve skupině B ml. přípravka

1 Místo FK Horažďovice

2 Místo Junior Strakonice 2

3 Místo TJ Blatná 1

4 Místo SK Dynamo Č. Budějovice

5 Místo TJ Sušice

6 Místo TJ Šumavan Vimperk

První semifinále 1 FK Příbram - Junior Strakonice  3 : 5

Druhé semifinále FK Horažďovice - TJ Hradiště Junior Strakonice 2 - FK Horažďovice 4 : 0

Ostatní mužstva hrála křížem podle pořadí ve skupinách

O 3 místo 1 FC Příbram - TJ Hradiště 7 : 0

Celkové pořadí ml. přípravek

1 . Místo FK Horažďovice

2. Místo Junior Strakonice 2

3 . Místo 1 FC Příbram

4. Místo TJ Hradiště

5. Místo TJ Blatná 1

6. Místo FC Viktoria Plzeň

7. Místo SK Dynamo Č. Budějovice

8. Místo TJ Blatná 2

9. Místo TJ Volenice

10. Místo TJ Sušice

11. Místo TJ Šumavan Vimperk

12. Místo Junior Strakonice 1

Turnaje starších přípravek se zúčastnilo 8 mužstev, které hráli každý s každým.

Na 1 místě se umístnilo mužstvo TJ Sušice bez ztráty bodu. O druhém místě rozhodl vzájemný zápas mezi FK Horažďovicemi a Juniorem Strakonice 1:2. I ostatní mužstva podávala velice kvalitní hru, ale prostě nikdo musí být poslední a na tom myslím nezáleží.

Pořadí Starších přípravek

1. Místo TJ Sušice

2. Místo Junior Strakonice 2

3. Místo FK Horažďovice

4. Místo Junior Strakonice 1

5. Místo TJ Otava Katovice

6. Místo SKP Č.Budějovice

7. Místo FC Volenice

8. Místo TJ Dražejov

Zvláštní poděkování patří rozhodčím - p. Kaník , p. Krejčik , p. Anšlág a p, Frčkovi. Organizačním pracovníkům - p. Boukalík, p. Mašek, p. Janoch, za velice dobře připravené hřiště panu Rosteckému a jeho kolegům.Taktéž veliké poděkování patří všem sponzorům bez, kterýc by turnaj nemohl být.

Prostě všem patří poděkování a doufám, že se za rok zase sejdeme ve zdraví a strávíme velice pěkný den na hřišti ve Strakonicích.

Foto Jan Škrle, Text Martin Chylík