tým: U7

Oslava 7-mých narozenin- Ondřej Mihalo

Nejmenší FK Junior Strakonice si zpříjemnili nedělní dopolední trénink sladkou tečkou a to ovocným dortem, který udělala maminka Ondřeje Mihala, který 19.2. oslavil své 7 narozeniny. Ondřeji popřáli všichni spoluhráči včetně trenérů a nechybělo ani šampaňské.

Turnaj v Rokycanech 6.místo

Minipřípravka U7 si v neděli 8.1.2017 udělala výlet do Rokycan. V základní skupině skončili s jednou výhrou na 3. místě a následně hráli o 5. – 8. místo. Nakonec se umístili na krásném 6. místě.

Sestava FKJS: Vrchlavský, Polan, Litoš, Boukalík, Roučka, Šamánek, Pospíšil

Základní skupina:

FKJS – Sedlčany 0:4

FKJS – Plzeň 2:0

FKJS – Horažďovice 0:7

O umístění:

FKJS – Senco 1:0

FKJS – Příbram 0:2

Na 1. máje se vydala fotbalová minipřípravka na turnaj do Mladé Boleslavi

Na 1. máje se vydala fotbalová minipřípravka (ročník 2009+2010) na turnaj do Mladé Boleslavi ( část – Kosmonosy).

Na tomto turnaji bylo 18 mužstev, např. SK Slavia Praha, FK Dukla Jižní město, FC Hradec Králové, Vlašim a další minipřípravky prvoligových a druholigových mužstev.

Systém turnaje byl takový, že byly 3 základní skupiny a po té se hrálo o umístění. V základní skupině jsme odehráli 5

zápasů po 14 minutách. V prvním zápase jsme prohráli 5:2 s Hradcem, ve druhém zápase jsme porazili AFK Milovice A

2:0, třetí zápas jsme vyhráli 2:1 nad Duklou Praha, proti Mělníku jsme prohráli 3:2 a poslední zápas ve skupině jsme vyhráli

3:2 nad AFK Sadská. Ve skupině jsme obsadili 3. místo a tím pádem jsme hráli ve skupině o celkové 7. – 9. místo.

V této skupině jsme narazili na Vlašim, se kterou jsme remizovali 3:3 a poslední zápas se Žatcem jsme prohráli 2:1. Naše celkové

umístění bylo 9. místo.

Kluci bojovali do posledního zápasu a zasloužili si ode mě obrovskou pochvalu.

Na tento turnaj jsme jeli v této sestavě: Daniel Johanes, Denis Šefčík, Petr Polan, Adam Gorický, Vlastimil Vokroj, Nikola Pešek, Procházka Tomáš a jeho bratr Šimon a Honzík Kuchtů, trenér: Valigurský Štefan

Minipřípravka si z Oseka přivezla 10 bodů! (Estian Cup)

Kluci předvedli pěkné akce, i když v prvním zápase jich bylo spousta nepovedených. V dalších zápasech se snažili a také přišli zasloužená vítězství. S Táborskem jsme zvítězili se štěstím, ale to už k fotbalu patří. Všichni si zaslouží pochvalu!

Soupiska: Dánai – Kuchta, Pešek, Procházka Š., Procházka T., Johanes, Šefčík, Vokroj, Jirava (chyběli Gorický a Polan)

FKJS – Horažďovice 5:5

FKJS – SKP 5:1

FKJS – Táborsko 5:4

FKJS – JFA 8:4

Estian Cup Osek
Zdroj: Horažďovice- školička

Minipřípravka skončila na NA SETERM CUPU na celkovém 6. místě- poslední hrací den

Po odehrání základní části jsme těsně unikli finální skupině a hráli jsme tedy o 6. až 10. místo. V této skupině jsme již zvládli udržet 6. místo.

Individuální ocenění dostal Denis Šefčík, který v turnaji vstřelil 27 gólů. Stal se nejlepším hráčem turnaje. 🙂

GDE Chyba: Požadavaná URL není platná
Minipřípravka U7