tým: U14

Starší žáci napodobili své předchůdce z přípravky a ovládli turnaj O pohár OFS

Turnaj OFS jsme odehráli celkem v pohodě, převážně však v základní skupině, kde jsme vybojovali 3 výhry s celkovým skóre 9:0. Ve finálové skupině jsme si zkomplikovali celkovou výhru remízou 1:1 s Poříčím, kde jsme předvedli ne zrovna optimální hru. O poznání lépe se nám vedlo ve druhém zápase finálové skupiny, kdy jsme potřebovali k celkovému triumfu vyhrát a to se nám nakonec povedlo a houževnatý Bavorov jsme udolali 1:0.

starší žáci O pohár OFS
———-Foto: Jan Petráš——— Trenér Radek Pintíř, Tomáš Žofka, Daniel Suchý, David Mareš, Dominik Brož, Ondřej Vaněček, Přemysl Sládek, Ondřej Pavlík, trenér Michal Boukalík dolní řada zleva: Roman Novák, pohár pro vítěze turnaje OFS, brankář Petr Lukeš

Starší žáci- Junior vs Horažďovice (přátelské utkání)

logoFKJS – Horažďovice  3:3  (1:1)

branky domácích: 2x Sládek, Hlava
sestava:  Pavelka – Vaněček, Brož, Hrubeš, Suchý – Novák R. Žofka, Sládek, Hokynář, Hlava – Viktora, Fábera

Po remíze z 1. přátelského zápasu se Stříbrem 4:4 jsme měli dalšího soupeře ze západočeského KP Horažďovice a opět jsme s oslabenou sestavou jen remizovali. V prvním poločasu jsme hráli zodpovědný a docela líbivý fotbal, bohužel jsme se nevyvarovali několika zbytečných chyb a soupeř nás z jedné z nich potrestal po zaváhání našeho brankáře. Nám se však po několika vyložených šancí povedlo vyrovnat po střele Sládka a důrazné dorážce Hlavy. Druhý poločas už našemu celku docházeli síly, soupeř využíval především brejky a hlavně chyby v obraně, které potrestal dvěmi brankami. Nám se však ještě dvěmi zásahy Sládka podařilo vyrovnat a tím jsme vydřeli spravedlivou remízu.

U14, U15
Foto: Lukáš Linhart