tým: U13

Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 2. hrací den

2. kolo Zimní Wolf ligy - r. 2006 lze hodnotit z hlediska účinkování našich svěřenců víceméně jako úspěšné - 3 výhry, 1 prohra.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek
FK Junior Strakonice - Blatná 3:0
Branky: Karel Kloud 2, Lukáš Vaněček
Jasná partie, ve které jsme trvalou převahu  vyjádřili třemi brankami, a hladce tak dokráčeli k vítězství.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB 0:1
Proti vyspělému mančaftu jsme sehráli dobrou partii, Dynamo mělo mírnou územní převahu, co se týče šancí jsme měli lehce navrch my, o osudu utkání rozhodlo jedno  zaváhání v naší obraně, kterého soupeř využil.
FK Junior Strakonice - Prachatice 3:1
Branky: Karel Kloud 2, Kamil Dejmek
Zasloužené vítězství proti silnému soupeři a zřejmě náš nejlepší výkon tohoto dne. Po několika našich nevyužitých příležitostech šli sice prachatičtí do vedení, ale kluky to nijak nevyvedlo z míry a zúročili naší převahu také brankově. Pěknou trefou z přímého kopu do šibenice se zaskvěl Kamil Dejmek.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB dívky 2:0
Branky: Lukáš Vaněček, Karel Kloud
Získali jsme tři body, ale tím pozitiva z tohoto zápasu prakticky končí - rozhodně to byl náš nejméně povedený zápas 2. hracího dne. Naši kluci se v posledním zápase roztaženého programu hracího dne vůbec nemohli dostat do tempa, byli bez pohybu a navíc měli velké problémy v osobních soubojích s urostlými děvčaty. Nakonec nás z herní letargie vysvobodili svými góly v samém závěru Lukáš Vaněček a Karel Kloud.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek
Příští hrací den, po kterém se rozhodne o konečném umístění v základní skupině a dozvíme se nasazení do jedné ze tří skupin o konečné umístění, je naplánován na 26. 1. 2019.

Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 1. hrací den

Po úvodním kole Zimní Wolf ligy - r. 2007 a ml., hraného o minulém víkendu, vstoupili tuto sobotu do turnaje také kluci r. 2006 se střídavými úspěchy, nakonec z toho byly 2 výhry a 2 prohry.
Příští hrací den je naplánován na 5. 1. 2019.
Zimní Wolf liga - r. 2006 a ml. - 1. hrací den (hrací doba 1x18min)  :
FK Junior Strakonice - SKP Č. Budějovice 1:2
Branky: Karel Kloud
Prvních deset minut soupeř dominoval, poté jsme se zvedli, ale na otočení vývoje zápasu to nestačilo.
FK Junior Strakonice - Písek 2:1
Branky: Karel Kloud, Lukáš Vaněček
Zasloužená výhra, skóre nevypovídá o průběhu utkání, měli jsme vyhrát větším rozdílem.
FK Junior Strakonice - Veselí/Luž. 2:0
Branky: Lukáš Vaněček, Marek Švejnoha
Urostlý soupeř nám dělal velké problémy a byl z počátku lepším týmem. My jsme se postupně zvedli a dovedli zápas do vítězného konce.
FK Junior Strakonice - J. Hradec 0-1
 Byli jsme po většinu zápasu lepším týmem,  avšak z naší převahy jsme nic nevytěžili a soupeř rozhodl z brejku.
Soupiska FKJS: Pavel Moudrý - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Tomáš Velek, Filip Sokol.

Mladší žáci Strakonic hodili porážku za hlavu a doma rozstříleli Jindřichův Hradec

V minulém kole si připsali první porážku, ale ta na nich žádné následky nezanechala. Mladší žáci strakonického Junioru byli opět úspěšní, první listopadovou sobotu porazili na svém hřišti Jindřichův Hradec jednoznačně 5:1 (3:1). Branky: 19. a 35. Adam Rejšek, 12. Jan Volf z penalty, 26. Karel Kloud, 60. Lukáš Vaněček.

Text/Foto – Jan Petráš (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)

Vítězné tažení mladších žáků ze Strakonic Vodňany s Kaplicí nenarušily

Co zápas, to vítězství. Mladší žáci strakonického Junioru pokračují v nastoleném trendu. Z řady nevybočil ani první říjnový víkend. Celek startující v krajském přeboru porazil na svém hřišti Kaplici 3:1 (1:1) a po osmi odehraných kolech je společně s Milevskem stále stoprocentní. Výhru číslo pět v I. A třídě pak přivezlo druhé družstvo z Vodňan.

Krajský přebor

• 9. kolo, neděle 7. října:

Junior Strakonice – Kaplice 3:1 (1:1).

I. A třída

• 7. kolo, sobota 6. října:

Vodňany – Junior Strakonice B 1:5 (0:2).

Text/Foto – Jan Petráš (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)

Mladší žáci Junioru opět zažili tuplovanou radost

Válčí na dvou frontách, sehráli už jedenáct zápasů, ale přemožitele zatím nenašli žádného. Řeč je o mladších žácích strakonického Junioru. Jejich tým hrající krajský přebor naposledy přivezl vítězství číslo sedm ze hřiště českobudějovické Lokomotivy a úspěšní byli i kolegové startující v I. A třídě. Ti na svém hřišti rozstříleli sdružení Protivín+Záhoří.

Krajský přebor

• 8. kolo, sobota 29. září:

Loko ČB – FK Junior Strakonice 0:1 (0:1).

Branka: 17. Volf.

I. A třída

• 6. kolo, neděle 30. září:

FK Junior Strakonice B – Protivín+Záhoří 6:0 (4:0).

Branky: 4., 21. a 40. Dejmek, 6. a 45. Kostka (2. z pen.), 1. Kloud.

Text/Foto – Jan Petráš (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko), Jan Škrle (foto)