tým: U13

Zimní Wolf liga r.2006 – 3.hrací den


3. kolo Zimní Wolf ligy - r. 2006 nám vůbec nevyšlo a postup do play off skupiny o 1. - 5. skupiny můžeme zapomenout.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Filip Sokol, Daniel Kural 
FK Junior Strakonice - Třeboň 0:2
O osudu zápasu rozhodl třeboňský hráč, který byl na hřišti rozdílový nejen svými výškovými parametry, ale hlavně herní kvalitou. Jakmile dostal trochu prostoru, dokázal situace využít. Naše hra směrem dopředu byla pasivní, málo jsme se zapojovali do kombinace a spoléhali spíše na dlouhé nákopy našeho gólmana. Mátožný výkon celého týmu.
FK Junior Strakonice - Mokré 4:0 
Branky: Karel Kloud, Lukáš Vaněček, Adam Rejšek, Filip Švejnoha
Povinné vítězství nad soupeřem ze spodku tabulky, ale o vítězství jsme definitivně rozhodli až v závěru zápasu.
FK Junior Strakonice - Rudolfov 4:0  
Branky: Karel Kloud 2, Lukáš Vaněček, Adam Rejšek
Podobný scénář jako v předchozím zápase s tím, že soupeř byl ještě odevzdanější.
 FK Junior Strakonice - Hradiště 0-1
  V zápase "pravdy", ve kterém jsme potřebovali pro zachování šance o postup do skupiny o 1.-5. místo bezpodmínečně vyhrát, jsme vyhořeli. Možná jsme měli herně mírně navrch, ale před brankou soupeře jsme nic kloudného nevymysleli nebo jen velmi málo. Soupeř rozhodl z brejkové situace, kdy hradišťský hráč pěknou střelou překonal našeho gólmana vracejícího se teprve do správného brankařského postavení.
FK Junior Strakonice - Vimperk 0:5
"Korunu" všemu jsme nasadili závěrečným zápasem. Soupeř si z nás udělal rozborku - sborku a po našem odevzdaném až ostudném výkonu jsme po zásluze schytali nepopulárního "bůra".

Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 2. hrací den


2. kolo Zimní Wolf ligy - r. 2006 lze hodnotit z hlediska účinkování našich svěřenců víceméně jako úspěšné - 3 výhry, 1 prohra.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek 
FK Junior Strakonice - Blatná 3:0
Branky: Karel Kloud 2, Lukáš Vaněček
Jasná partie, ve které jsme trvalou převahu  vyjádřili třemi brankami, a hladce tak dokráčeli k vítězství.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB 0:1  
Proti vyspělému mančaftu jsme sehráli dobrou partii, Dynamo mělo mírnou územní převahu, co se týče šancí jsme měli lehce navrch my, o osudu utkání rozhodlo jedno  zaváhání v naší obraně, kterého soupeř využil.
FK Junior Strakonice - Prachatice 3:1  
Branky: Karel Kloud 2, Kamil Dejmek
Zasloužené vítězství proti silnému soupeři a zřejmě náš nejlepší výkon tohoto dne. Po několika našich nevyužitých příležitostech šli sice prachatičtí do vedení, ale kluky to nijak nevyvedlo z míry a zúročili naší převahu také brankově. Pěknou trefou z přímého kopu do šibenice se zaskvěl Kamil Dejmek.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB dívky 2:0
Branky: Lukáš Vaněček, Karel Kloud
Získali jsme tři body, ale tím pozitiva z tohoto zápasu prakticky končí - rozhodně to byl náš nejméně povedený zápas 2. hracího dne. Naši kluci se v posledním zápase roztaženého programu hracího dne vůbec nemohli dostat do tempa, byli bez pohybu a navíc měli velké problémy v osobních soubojích s urostlými děvčaty. Nakonec nás z herní letargie vysvobodili svými góly v samém závěru Lukáš Vaněček a Karel Kloud.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek
Příští hrací den, po kterém se rozhodne o konečném umístění v základní skupině a dozvíme se nasazení do jedné ze tří skupin o konečné umístění, je naplánován na 26. 1. 2019.

Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 1. hrací den


Po úvodním kole Zimní Wolf ligy - r. 2007 a ml., hraného o minulém víkendu, vstoupili tuto sobotu do turnaje také kluci r. 2006 se střídavými úspěchy, nakonec z toho byly 2 výhry a 2 prohry.
Příští hrací den je naplánován na 5. 1. 2019.
Zimní Wolf liga - r. 2006 a ml. - 1. hrací den (hrací doba 1x18min)  :
FK Junior Strakonice - SKP Č. Budějovice 1:2
Branky: Karel Kloud
Prvních deset minut soupeř dominoval, poté jsme se zvedli, ale na otočení vývoje zápasu to nestačilo.
FK Junior Strakonice - Písek 2:1  
Branky: Karel Kloud, Lukáš Vaněček
Zasloužená výhra, skóre nevypovídá o průběhu utkání, měli jsme vyhrát větším rozdílem.
FK Junior Strakonice - Veselí/Luž. 2:0  
Branky: Lukáš Vaněček, Marek Švejnoha
Urostlý soupeř nám dělal velké problémy a byl z počátku lepším týmem. My jsme se postupně zvedli a dovedli zápas do vítězného konce.
FK Junior Strakonice - J. Hradec 0-1
 Byli jsme po většinu zápasu lepším týmem,  avšak z naší převahy jsme nic nevytěžili a soupeř rozhodl z brejku.
Soupiska FKJS: Pavel Moudrý - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Tomáš Velek, Filip Sokol.

Mladší žáci Strakonic hodili porážku za hlavu a doma rozstříleli Jindřichův Hradec


V minulém kole si připsali první porážku, ale ta na nich žádné následky nezanechala. Mladší žáci strakonického Junioru byli opět úspěšní, první listopadovou sobotu porazili na svém hřišti Jindřichův Hradec jednoznačně 5:1 (3:1). Branky: 19. a 35. Adam Rejšek, 12. Jan Volf z penalty, 26. Karel Kloud, 60. Lukáš Vaněček.

Text/Foto – Jan Petráš (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)