Zimní Wolf liga r.2007 – 4. hrací den – finálová skupina o 1.-5. místo


Zimní Wolf liga - r. 2007 a ml. - 4. hrací den - finálová skupina o 1.- 5. místo (hrací doba 1x20min)  :
 
FK Junior Strakonice - Veselí nad Luž. 0:0
Tímto brzkým ranním zápasem jsme zahajovali program hracího dne a na některých hráčích to bylo znát. K vidění příliš šancí nebylo, měli jsme mírnou převahu, avšak největší šanci si vytvořil soupeř v samém závěru. Naštěstí pro nás neproměnil, tak jsme nakonec byli rádi za remízu. 
FK Junior Strakonice - SKP ČB 1:3  
Branka: Karel Kloud
Vůbec jsme nezachytili vstup do zápasu a v hned v prvních vteřinách zápasu překvapila našeho gólmana střela sice povedená, ale brankář jeho kvalit by si s ní měl poradit. Soupeř nás přehrával a zaslouženě navýšil své vedení na 2:0. Poté jsme měli šanci na zvrat, když si po faulu na Honzu Volfa postavil balon Karel Kloud a výstavní střelou do šibenice snížil na 1:2. Vyrovnávací branka visela na vlásku, ale produktivita nebyla dnes naše deviza, a tak si soupeř pojistil výhru třetí brankou proti naší nejisté obraně, jejíž organizaci citelně chyběl nemocný Filip Švejnoha.
FK Junior Strakonice - Dačice 2:1  
Branky: Adam Rejšek, Matthew Fiche
V zápase proti dnes patrně nejhratelnějšímu soupeři, jsme konečně nejen bodově, ale také herně zabrali a pouze díky nízké produktivitě jsme museli být ve střehu až do konce zápasu.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB 1:1
Branky: Adam Rejšek
Patrně náš nejlepší výkon dnešního dne. Vyšel tah se stažením Karla Klouda na střed obrany a v útoku začali konečně hrát dle našich představ Adam Rejšek a Honza Tomšovic. Pochvalu zaslouží Mathew Fiche, dražejovský hráč, který za souhlasu mateřského klubu s námi absolvoval tento hrací den a v konkurenci s nejlepšími krajskými týmy se určitě neztratil!
16. března bude na pořadu závěrečný hrací den, kdy se budou hrát odvetné zápasy.
                                                                                                                                                      
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Martin Zeman, Jonáš Kostka, Kamil Dejmek, Jan Tomšovic, Matyáš Kural, Karel Kloud, Adam Rejšek, Jan Volf, Matthew Fiche