Zimní Wolf liga r. 2007 – 3. místo

Z odvetných zápasů nadstavbové části o 1 - 5. místo jsme si připsali 2 výhry a 2 porážky a v konečném pořadí Zimní Wolf ligy jsme se umístili na pěkném 3. místě (14 účastníků).
Konečné pořadí finálové skupiny o 1.-5. místo:
1. Dynamo ČB
2. SKP ČB
3. FK Junior Strakonice
4. Veselí/Lužnicí
5. Dačice
Zimní Wolf liga - r. 2007 a ml. - 5. hrací den - finálová skupina o 1.- 5. místo (hrací doba 1x20min)  :
FK Junior Strakonice - Veselí nad Luž. 2:1
Branky: Matthew Fiche, Jonáš Kostka
Již v první vteřinách se ocitl ve vyložené šanci Adam Rejšek, avšak neměl srovnaná mířidla. Vzápětí, to běžela ještě 1', vyrobil náš gólman hrubku při rozehrávce a soupeř šel do vedení. My jsme se nenechali tímto gólem nijak deprimovat a pokračovali v soustavném tlaku, který jsme nakonec přetavili dvěma góly v sice těsné, ale co se týče herní převahy v zcela zasloužené vítězství. Nejdříve Jonáš Kostka vysunul na levém křídle Jirku Kostěnce , který vyzval pěknou přihrávkou ke gólovému zakončení Matthewa Ficheho a ten se nemýlil 1:1. Naší vítěznou branku vsítil pěknou střelou ze vzduchu Jonáš Kostka - 2:1. Celou řadu šancí jsme ještě nevyužili.
FK Junior Strakonice - SKP ČB 0:3
Dá se říci, že do prvního gólu, který jsme obdrželi v 15', jsme měli mírnou převahu, ze které jsme si vytvořili 2-3 šance a soupeři nic vážnějšího nepovolili. Již zmiňovaná inkasovaná branka se ukázala jako rozhodující a soupeř následně využil našich chyb v obraně k nakonec výsledkově hladké výhře, i když herně tomu tak úplně nebylo.
FK Junior Strakonice - Dačice 4:2
Branky: Jonáš Kostka, Jan Tomšovic, Štěpán Mach, Adam Rejšek
Po našem vedoucím gólu Jonášem Kostkou jsme čelili pokutovému kopu, který exekutor vyslal do břevna - to byl asi jediná situace, která nám mohla zkomplikovat tento zápas. Následně jsme se dostali do vedení až na 4:0 po brankách Honzy Tomšovice, Štěpána Macha a Adama Rejška. Poté jsme přešli až do příliš klidového režimu, soupeř se chopil situace a zkorigoval na konečných 4:2 v náš prospěch.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB 0:1
Sehráli jsme s vítězem turnaje dobrou partii. O osudu zápasu nakonec rozhodla střela domácího útočníka po dlouhém pasu přes našeho pozičně špatně postaveného obránce. Také my jsme měli vyložené šance. Tu největší Adam Rejšek, který bohužel při křídelním průniku neproměnil. Poté si díky výbornému napadání rozehrávky domácích dostal do šance Kamil Dejmek, bohužel balón na dlouhou nohu stačil poslat sice kolem brankaře, ale také o nějaký decimetr mimo tyč branky.
Všichni, kteří nastoupili do turnaje, zaslouží za své výkony velké uznání. Co se týče dnešního hracího dne , tak mužstvo táhli především Karel Kloud, Jonáš Kostka, Kamil Dejmek a Jan Tomšovic, ostatní jim zdatně sekundovali.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Jonáš Kostka, Kamil Dejmek, Jan Tomšovic, Karel Kloud, Adam Rejšek, Matthew Fiche, Matěj Peleška, Jiří Kostěnec, Štěpán Mach
Dále k tomuto úspěšnému účinkování na turnaji přispěli v některých z minulých hracích dnů: Dominik Beneš, Viktor Janda, Teodor Káles, Matyáš Kural, Jakub Vanda, Daniel Steiner, Filip Švejnoha, Jan Volf a Martin Zeman