Zimní Wolf liga – r. 2006 a ml. – 2. hrací den


2. kolo Zimní Wolf ligy - r. 2006 lze hodnotit z hlediska účinkování našich svěřenců víceméně jako úspěšné - 3 výhry, 1 prohra.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek 
FK Junior Strakonice - Blatná 3:0
Branky: Karel Kloud 2, Lukáš Vaněček
Jasná partie, ve které jsme trvalou převahu  vyjádřili třemi brankami, a hladce tak dokráčeli k vítězství.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB 0:1  
Proti vyspělému mančaftu jsme sehráli dobrou partii, Dynamo mělo mírnou územní převahu, co se týče šancí jsme měli lehce navrch my, o osudu utkání rozhodlo jedno  zaváhání v naší obraně, kterého soupeř využil.
FK Junior Strakonice - Prachatice 3:1  
Branky: Karel Kloud 2, Kamil Dejmek
Zasloužené vítězství proti silnému soupeři a zřejmě náš nejlepší výkon tohoto dne. Po několika našich nevyužitých příležitostech šli sice prachatičtí do vedení, ale kluky to nijak nevyvedlo z míry a zúročili naší převahu také brankově. Pěknou trefou z přímého kopu do šibenice se zaskvěl Kamil Dejmek.
FK Junior Strakonice - Dynamo ČB dívky 2:0
Branky: Lukáš Vaněček, Karel Kloud
Získali jsme tři body, ale tím pozitiva z tohoto zápasu prakticky končí - rozhodně to byl náš nejméně povedený zápas 2. hracího dne. Naši kluci se v posledním zápase roztaženého programu hracího dne vůbec nemohli dostat do tempa, byli bez pohybu a navíc měli velké problémy v osobních soubojích s urostlými děvčaty. Nakonec nás z herní letargie vysvobodili svými góly v samém závěru Lukáš Vaněček a Karel Kloud.
Soupiska FKJS: Matyáš Janda - Lukáš Pacák, Filip Švejnoha, Michal Čumpelík, Matěj Straka, Daniel Reindl, Lukáš Vaněček, Karel Kloud, Adam Rejšek, Kamil Dejmek
Příští hrací den, po kterém se rozhodne o konečném umístění v základní skupině a dozvíme se nasazení do jedné ze tří skupin o konečné umístění, je naplánován na 26. 1. 2019.