Přípravný zápas st. přípravek: FKJS – Prachatice

FKJS – Prachatice       1:1 (0:0, 0:0, 0:0, 1:1) hráno 4x15min, 7+1, na penalty 7:8

Branka FKJS: Ředina

penalty proměnili: Hájek, Čumpelík, Voják, Sokol, Ředina, Dufek, Prokop

neproměnili: Hruška, Fürbach, Pacák, Reindl, Steiner, Cimrhanzlová, Sokol, Ředina, Prokop (poslední tři hráči na druhý pokus zaváhali)

Soupiska FKJS: Cimrhanzlová – Voják, Hájek, Steiner, Prokop, Sokol, Dufek, Ředina, Čumpelík, Hruška, Reindl, Pacák, Fürbach

Přípravný zápas s Prachaticemi jsme nakonec odehráli na hřišti s rozměry pro mladší žáky, 7+1 hráčů v poli. V první půli zápasu byli o něco aktivnější hosté a vytvořili si také několik šancí, které neproměnili, my jsme byli nebezpeční především po levé straně díky únikům Dana Hrušky, který sehrál velmi dobrý zápas. Ve druhé půli zápasu jsme převzali iniciativu my a byli nebezpečnější, nicméně hosté také hrozili z protiútoků. Ujali jsme se vedení po důrazném souboji Patrika Fürbacha s hostujícím brankařem a následné střele Michala Řediny do odkryté branky. Hosté po zásluze vyrovnali z penalty po našem zahrání rukou ve vápně. Při penaltách, kdy  jsme prohospodařili vedení 7:4 a poslední 4 penalty jsme neproměnili, kdežto soupeř ano.

Výbornou zprávou je, že se vrátila do branky Edita Cimrhanzlová po zlomenině prstu na ruce, zápas odchytala bez obtíží a prezentovala se dobrým výkonem! Bude tak na jaře k dispozici, v což bezprostředně po nepříjemném úrazu, který musel být řešen operací,  věřil asi málokdo!