O pohár OFS Strakonice – kategorie žáci

V sobotu po poledni skončily turnaje  „ O pohár OFS Strakonice „, tentokrát se hrálo v kategorii žáků. Do turnaje se přihlásilo opět dvanáct družstev. Oproti starším přípravkám, jsme udělali změnu v rozlosování turnaje. Nejdříve se hrálo ve dvou kvalifikačních skupinách po šesti účastnících. Ve skupinách se hrálo „ každý s každým „ kdy zápasy trvaly 8 minut. Poté, podle umístění ve skupinách byly, zápasy o umístění, které trvaly 15 minut. Na hřišti rozhodovali rozhodčí OFS Strakonice Milan Krejčík a předseda komise rozhodčích OFS, Jaroslav Hodánek. U časomíry byl, jako tradičně, Jiří Raba. Turnaj řídil a komentoval Václav Zábranský, společně s členem VV OFS Pavlem Bělouškem a svojí vnučkou, Anetkou Císařovou. Na tribuně se opět vystřídalo okolo stovky diváků.  Poděkování patří všem aktivním účastníkům turnaje, především za maximální nasazení ve všech zápasech, ale také v bezchybném naplnění napjatého časového harmonogramu. Splnili jsme slib, že před druhou hodinou bude palubovka uvolněna, včetně kabin, pro juniorky USK Praha , které následně hrály se strakonickými mistrovské utkání.

Umístění na 6. místě z 12 mužstev.

Zápasy a výsledky:

FKJS - Sousedovice B 1:0 (střelec: Havel Jan)

FKJS - Chelčice 2:0 (střelci: Havel Jan, Pomej Lukáš)

Bělčice - FKJS 1:0

FKJS - Volyně 0:3

Štěkeň - FKJS 0:2 (střelec: Pomej Lukáš 2x)

Zápas o 5. - 6. místo

Sousedovice A - FKJS 1:1 (střelec: Pomej)
penaltový rozstřel v poměru 1:0

Sestava: Moudrý Pavel (2006), Moudrý Petr (2006), Sokol Filip (2006), Straka Matěj (2006), Voják Jan (2005), Hájek Vladislav (2005), Havel Jan (2005), Šulda Filip (2004), Pomej Lukáš (2004)
Trenér: Valigurský Štefan
Nejlepší střelec turnaje: Pomej Lukáš