Mladší přípravka ve Freyungu vybojovala 2. místo

Druhou únorovou neděli mladší přípravka FK JUNIOR STRAKONICE odjela na turnaj ročníku 2011 a mladší odjela kousek za hranice do německého Freyungu, kde změřila síly se stejně starými chlapci z Bavorska. FK se ve skupině potkal s SG Sonnen 1:0, dále s SG Mauth II 2:0 a nakonec s pořádajícím TV Freyung I remizovali 0:0. Ve skupině jsme obsadili první místo se 7 body. O postup do finále jsme nastoupili proti DJK Karlsbach kdy jsme vyhráli 2:0 a zde jsme předvedli alespoň trochu výkon, který “snesl” parametry fotbalu. Ve finále jsme nastoupili proti SG Mauth, kdy jsme se snažili “hrát” fotbal, ale po prvním inkasovaném gólu ze strany SG Mauth se kluci rozsypali a bylo po finále, nakonec jsme prohráli 0:3. I tak kluci zaslouží pochvalu, protože všechny týmy proti nám bránili v 5ti lidech a bylo těžké se brankově více prosadit. I prohrané finále je dalším metou, kterou musíme překonat a ponaučit se do dalších zápasů, že zápas nekončí když dostaneme jeden gól - ikdyž se hrálo jen 9 minut. FK JUNIOR STRAKONICE nastoupil Jan Šindelář, Oliver Šmíd, Lukáš Fringoš, Ondřej Mihalo, Vít Čadek, Dominik Čadek a Petr Baloušek mladší. Za FK Junior Strakonice Petr Baloušek st.-trenér.