Kanonýr Zušťák úřadoval! Hattrickem za poločas rozhodl o výhře nad Vodňany

To bylo představení! Hattrickem v první půli se blýskl v derby útočník fotbalistů Junioru Strakonice Jan Zušťák. Položil jím základ výhře v předposledním 25. kole I. A třídy nad Vodňany v poměru 4:2 (3:1). Necelé dvě stovky fanoušků viděli v neděli 10. června Na Křemelce zápas výborné úrovně. V první čtvrthodině měli domácí několik slibných šancí, ale neproměnili je. Do vedení se tak dostali hosté ve 20. minutě, kdy penaltu po faulu proměnil Kunc. Pak ale začal úřadovat strakonický kanonýr. Nejprve ve 29. minutě z úhlu vyrovnal, ve 37. minutě přidal tváří v tvář brankáři druhý gól a ve 45. minutě z penalty stanovil na poločasových 3:1. Po změně stran už tempo opadlo, v 70. minutě hostující Polanský ještě duel zdramatizoval, ale hned v další minutě přidal domácí Tomáš Kostka čtvrtý gól a Junior slavil vítězství o dva góly a to, že v tabulce určitě skončí právě před Vodňany.

Text/Foto – Miloš Vrátný (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)