Junior i napotřetí vyhrál, vítězný gól ale vsítil až v 90. minutě

Série pokračuje! Fotbalisté Junioru Strakonice vyhráli i třetí zápas sezony, tentokrát však hodně se štěstím. Vítězný gól vstřelili totiž až v poslední minutě. Se Slavií České Budějovice v neděli 2. září ve 4. kole I. A třídy doma prohrávali od 22. minuty, kdy se z penalty trefil Slípka. Po obrátce Strakoničtí tlačili a vyrovnání se dočkali v 65. minutě po parádní střele Martina Šrámka. Zápas směřoval k remíze, ale v 90. minutě nacentroval ze strany Zušťák, do vzduchu se pověsil zcela volný Kočí a hlavou rozvlnil síť. Zařídil tak další tři body pro Junior. Ten je v tabulce druhý o skóre za Lažištěm. Strakonice na Slavii České Budějovice umí, porazily ji i ve třetím vzájemném utkání (v minulém ročníku venku 1:0 a doma 5:2).

Text/Foto – Miloš Vrátný (Jižní Čechy TEĎ – Strakonicko)