Vodňany – U12 FKJS

6.10.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 7. kolo
1 - 5

Domácí s námi drželi zpočátku krok a v 10' měli také první vyloženou šanci zápasu. V 15' jsme šli do vedení.  Na pravém křídle se pěkně uvolnil Jakub Vanda poslal před branku polovysoký centr a Dominik Beneš byl v zakončení neomylný - 0-1. V 23' předvedl Lukáš Vaněček výbornou individuální akci a přes tři vodňanské hráče prošel až k ke gólmanovi domácích, kterému nedal šanci 0-2. V 25' vytáhl výborný zákrok Pavel Moudrý, když vyškrábl těžkou střelu na rohový kop.
Ve 2. poločase již byla naše převaha znatelná a ve 34' vstřelil Tomáš Velek po přihrávce Teodora Kálese patrně rozhodující gól tohoto zápasu - 0-3. Poté měl 2 slibné příležitosti dnes zejména ve 2. poločase velmi dobře hrající Teodor Káles, avšak vodňanský brankář svoje mužstvo podržel. V 39' si vzal opět slovo Lukáš Vaněček a po další výborné individuální akci navýšil naše vedení na 0-4. Ve 42' zaznamenali domácí čestný úspěch - 1:4. Ve 44' měli domácí ještě jednu šanci, když jsme byli laxní při naší rozehrávce. V 46' udělal výsledkovou tečku za tímto zápasem Tomáš Velek, když šel do samostatného úniku, na jeho střelu si domácí brankář sice šáhl, ale pouze míč zpomalil do vlastní sítě - 1-5. Další slibné příležitosti či nadějně rozjeté akce jsme řešili zbrkle, jinak mohlo být vítězství daleko vyšší.
Po počáteční vyrovnané partii jsme postupně přebírali inciativu a po naší třetí brance jsme zápas pohodlně dovedli do vítězného konce. Pochvala celému týmu!