Velešín – FKJS

26.8.2017 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 3. kolo
1 - 5

Prvních deset minut bylo zcela v naší režii, domácí byli zatažení a my jsme se snažili kombinovat. Poté se hra vyrovnávala, ale žádná šance nebyla ani na jedné straně. V 25 minutě rozhodčí ve velkém vedru umožnil občerstvení a po odehrání jedné minuty přišla z naší strany pěkná kombinace mezi Kostkou a Dohonyim . Posledně jmenovaný vypustil za vápnem jedovku, která skončila v šibenici domácí branky 0 : 1. Druhá radost přišla hned v zápětí po domácí rozehrávce z kruhu vybojoval balon Kratochvíl, přihrál do středu Dohonyimu, který kolmicí mezi beky vybídl rychlého Maršalu a ten skóruje podruhé 0 : 2. Ve 44 minutě předvedli velmi pěknou kombinaci domácí, která bohužel skončila brankou do šaten. Gól dal Semerád 1 : 2.

Druhý poločas měli domácí navrch, měli dvě velké možnosti ke skórování, ale nedokázali je správně vyřešit. V 63 minutě jsme měli velkou šanci my, a to když Dohonyi našel ve vápně Zušťáka, který vystřelil, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh. V 70 minutě dal rozhodčí druhou přestávku na občerstvení a opět jako v prvním poločase, ale tentokráte až po dvou minutách hry jsme se mohli radovat potřetí. Zušťák nasměroval výborný balon za obranu na nejlepšího muže v zápase Dohonyiho, který golmana bez problémů přehodil 1 : 3. Toto byl zřejmě zlomový okamžik kdy domácí už přestali zlobit. V 80 minutě předvedli Kostka ze Zušťákem nádhernou kombinaci uvnitř pokutového území, kde nasadili dvěma obráncům dudy a završil to Zušťák třetími brankáři 1 : 4. V 82 minutě domácí doslova namazali balon Kostkovi, kterému zakončení bravurně vyrazil brankář, balon se dostal k Cibulkovi a ten to zkušeně zametl do branky 1 : 5. V závěru domácí Šálek nastřelil břevno.