U19 FKJS – Táborsko B

16.3.2019 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 17. kolo
2 - 2

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ve 13´minutě se ujali vedení, když po rohu Petráně hlavička Juhaňáka skončila v síti hostů 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které jsme ale nedokázali proměnit. Hosté měli největší šanci v 28´ , když nastřelili břevno naší branky.

Ve druhém poločase hosté skóre utkání otočili. Nejprve v 57´proměnili pokutový kop a srovnal skóre na 1:1 a v 78 ´, po zaváhání naší obrany, vstřelili vedoucí branku a ujali se vedení 2:1. Po druhé obdržené brance jsme hosty zatlačili na jejich polovinu a v  80´vyrovnali na 2: 2, když se střelecky prosadil Chvosta. V samém závěru utkání mohl o našem vítězství rozhodnout Šourek, ale hostujícího brankáře nepřekoval.

Po závěrečném hvizdu bylo skóre utkání 2:2  a o zisku druhého bodu se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, v kterém jsme zvítězili 4:2