4.11.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 13. kolo
5 - 0
KONEC

Timeline

Detail zápasu

Poslední utkání podzimní části soutěže jsme zvládli jak výsledkově, tak herně. Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 13´ jsme se ujali vedení, když po přihrávce Juhaňáka skóroval Chvosta. Po vstřelené brance jsme mírně polevili, ale soupeře jsme do brankových příležitostí nepustili. ve 36´jsme přidali druhý gól, na roh Vaněčka nejvýše vyskočil Kostka a hlavou zamířil přesně k tyči. Mírná komplikace nastala ve 41´, kdy byl vyloučen Suchý. Druhý poločas jsme ale zvládli výborně, i když jsme měli o jednoho hráče méně, byli jsme lepším týmem a soupeři vstřelili ještě tří branky. mezi střelce druhého poločasu se postupně zapsali Petrán, který zužitkoval přesný pas Bálka, Juhaňák, kterému přihrával Čapek a na konečných 5:0 pečetil výsledek utkání, ze značky pokutového kopu, s chutí hrající Čapek.