7.4.2018 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 16. kolo

58' Hráč
 65' Hráč
Martin Čapek 73'
Adam Boška 81'

Velice cenné vítězství s kvalitním soupeřem, který nás, hlavně v prvním poločase hodně potrápil. Do utkání jsme vstoupili aktivně, již v 7´jsme se dostali do první šance. Při našem presinku zachytil Suchý nepovedený odkop hostujícího brankáře a jeho následující střela minula těsně hostující branku. V 11´jsme se již radovali z prví branky utkání, Suchý perfektní přihrávkou uvolnil Petráně a jeho levačka se nemýlila 1:0. Hosty tato branka nějak nepoznamenala, začali nás přehrávat ve středu hřiště. v 21´, se hosté prokombinovali až do našeho vápna, kde jsme faulovali a z nařízené penalty srovnali na 1:1. V 38´se kopala penalta také na druhé straně, když po našem rychlém protiútoku byl ve vápně faulován Bálek a penaltu s přehledem proměnil Kostka a stanovil poločasový výsledek na 2:1.
Ve druhém poločase byl zápas herně nadále vyrovnaný. V 65´zahrávali hosté trestný kop a po skrumáži před naší brankou vyrovnali na 2:2. Na vyrovnávací branku jsme dokázali rychle odpovědět, když v 75 ´průnik Kostky do vápna zastavili hosté faulem a v pořadí již třetí penaltu v utkání proměnil Čapek 3:2. V 80´jsme pojistili vítězství, když dobře hrající Juhaňák uvolnil Petráně, který naservíroval ukázkovou přihrávkou míč Boškovi, který zvýšil skóre utkání na konečných 4:2.