19.8.2017 10:00 KP staršího dorostu 2017/2018 2. kolo

Matěj Kostka 69'
 75' Hráč
Martin Čapek 80'
 83' Hráč

V prvním mistrovském utkání nového ročníku jsme přivítali na Křemelce nováčka soutěže z Tábora. V prvních deseti minutách jsme začali opatrně, ale s přibívajícími minutami jsme ovládli hru byli aktivní a vytvářeli si brankové příležitosti, které se nám ale nedařilo proměnit. v 28´dobře zahraný tresný kop Kostky vyrazil brankář hostí s námahou na roh. v 35´jsme se konečně dokázali prosadit střelecky, kdy roh Tůmy usměrnil do sítě hostí Juhaňák 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, ve 49´ zahrával rohový kop Tůma a hlavička Bálka skončila v síti hostů 2:0. V dalším průběhu druhého poločasu náš tlak narůstal, s chutí hrající Juhaňák dělal soupeři velké problémy a připravoval naše naše brankové příležitosti. V 57´poslal přesný centr na hlavu Bálka, který tentokráte mířil mimo. v 58´měl další tutovku Bálek, ale jeho střelu brankář vyrazil. v 65' jsme zvýšili na 3:0, když se po rohu Tůmy hlavou nemýlil Kostka. Na konečných 4:0 upravil skóre Čapek, který zužitkoval přesný pas Bálka.