U17 FKJS – Třeboň

29.8.2018 18:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 1. kolo
6 - 1

V tomto utkání jsme potvrdili, že předchozí výsledek nebyl jen náhoda. Od začátku jsme byli velmi aktivní a výsledkem byli čtyři střeli hned v úvodních minutách. Ta čtvrtá už ve 4.minutě skončila v síti. Střílel Černý zpoza vápna. Hru jsme poté zcela ovládli a výsledkem byli další tři branky v síti hostí během první půle.Trefil se Bártík dvakrát ze střední vzdálenosti ve 24 a 36 minutě. Jednou po úniku Mareš to bylo v 38.minutě. Mimo vstřelených branek jsme ještě nastřelili dvakrát břevno a promarnili tři gólové šance. Hosté byli rádi, že pak nastal čas odpočinku.
Do druhé části hry jsme nastoupili opět ve velkém stylu. Vytvořili jsme si další šance a hru měli pod kontrolou i přesto, že jsme dost prostřídali. Chvíli však trvalo než přišli další dvě branky muže zápasu Bártíka v 72 a 76 minutě. Potom jsme trochu povolil v koncentraci a nechali dát hosty čestný úspěch v 78 minutě. Kromě vstřelených branek jsme ještě třikrát v této části hry orazítkovali konstrukci branky. Po té se utkání už dohrálo v poklidu.Krásná výhra, solidní výkon a výborná hra dopředu kdy jsme hosty jasně přehráli a přestříleli v poměru 43:9 což vypovídá o naší převaze v utkání. Doufám, že i na dále bude hrát takto kvalitní fotbal, a všem hráčům gratuluji k pěknému výkonu.