U17 FKJS – SKP ČB

7.4.2018 12:15 KP mladšího dorostu 2017/2018 16. kolo

Utkání nám nabídlo po celou dobu velmi zajímavou podívanou. V první půli byli hosté fotbalovější, měli více rohů a hráli více na naší polovině. Šance ke vstřelení branky jsme však paradoxně měli my, bohužel jsme dvě slibné neproměnili, přesto naše hra nebyla moc dobrá, zaostávali jsme v pohybu a rychlosti.
 Do druhé části zápasu se nám probudila naše záloha a hned to bylo na naší hře znát. Začali jsme hosty přehrávat kombinací, a přidali jsme velký důraz v soubojích a tlaku na míč, což vyústilo v náš první gol. Ten vstřelil hlavou Šimek po krásně zahraném rohu Vaněčkem, to běžela 47.minuta. Od tohoto okamžiku už to byl boj o každý míč a metr hřiště, ve kterém jsme byli nakonec úspěšnější. Pojistku tří bodů po krásné kombinaci v 77.minutě nám zajistil gol Vaněčka. Za bojovnost a nasazení si kluci další důležité body zasloužili, i když se chvílemi nedařilo jak jsme chtěli, ale i to dělá z obyčejného týmu, vítězný tým s bojovným duchem a srdcem.