U17 FKJS – SEDLČANY

31.8.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 4. kolo
11 - 1

Zasloužená vysoká výhra, bohužel s černou kaňkou v utkání. Tou bylo nezaviněné vážné zranění ve 33.minutě,hráče našeho soupeře Rákosníka, který doslova  bojoval o život. Tímto veřejně děkuji všem, kdo se podíleli na včasné pomoci a záchraně tohoto chlapce.Jak jsme později zjistili nakonec vše dobře dopadlo a nejhorší bylo zažehnáno...
 K utkání samotnému. Nastoupili jsme ve velkém stylu. V 10.vteřině první gól, ve 24.minutě stav skóre 6:0 pro nás. Branky padali po pěkných akcích, většinou ze stran. Navíc ve 30.minutě penalta, kterou zahrával náš gólman a branku přepálil. Pak došlo k již popsané osudné 33.minutě.Hra pak upadla a poločas byl vysvobozením pro všechny zůčastněné.
 Druhá část se dohrála víceméně z povinnosti. Prostřídali jsme sestavu, přidali další branky, a odměnou jsou další body v tabulce. Hráči utkání jsou Černý 4 branky, Virostek 4 asistence, Prajzler, Bártík 1 gól + asistence.
 Je pěkné pohybovat se v horní části tabulky, doufám, že to ještě vydrží, ale nesmíme zapomenout, že spousta dalších těžkých utkání je před námi,a musíme pokračovat dál s pokorou.