U17 FKJS – Roudné

22.9.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 7. kolo

Nebyl to jednoduchý zápas. Od začátku jsme byli lepším týmem. Stále jsme tlačili na pilu, bohužel ale bez gólového efektu. Zazdili jsme v této části hry tři stoprocentní šance. Když už se blížil poločas hosté nám dali gól z přímého kopu do šatny.
Po obrátce stran jsme chtěli rychle vyrovnat, opak se stal pravdou. Z ojedinělého útoku hostí jsme inkasovali podruhé. Zbývalo nám tedy už jen začít šlapat do pedálů a nevzdat to. Přeskupili jsme naše řady a nasadili totální nasazení a bojovnost. Snaha se nám vyplatila, když jsme stav aspoň vyrovnali po dvou brankách Brože. Utkání jsme ještě mohli strhnout na naší stranu, ale třetí gól už nepadl. Rozhodl tedy penaltový rozstřel,ve kterém naši borci ani jednou nezaváhali a urvali jsme po zásluze  aspoň bodík navíc.
Líbilo se mi nasazení a fotbal, který jsme předváděli, ale budeme muset zapracovat na koncovce, protože hosté by byli jinak po dvaceti minutách na ručník, kdyby jsme využili naše šance a úvodní tlak. Je to škoda mohli jsme se méně trápit. Pochvalu zaslouží v tomto utkání všichni hráči za nasazení, bojovnost a morální psychiku, zápas nevzdali  i za nepříjemného stavu pro nás.