U17 FKJS – Jiskra Domažlice

15.6.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 30. kolo
4 - 0

Poslední zápas sezóny se nám povedl a důstojně jsme se rozloučili s první sezónou v divizi. Měli jsme dnes dost smůlu se zraněními, na druhou stranu jsme dnes měli štěstí v koncovce.
 Utkání jsme začali velmi dobře, hned ve 3.minutě Suchý vybojoval míč na hostujícím stoperovi a pak v klidu uklidil míč do branky. Hosté poté trochu přidali, ale výsledkem jejich snahy byla jen série rohů, které jsme stihli vždy pokrýt. Osudná byla 20.minuta hosté kopali pokutový kop,a náš obránce se navíc zranil. Jáchym však penaltu bravurně lapil..Ve 29. minutě se zdravě naštval Bártík prošel až do vápna, kde našel Černého, který dal naší druhou branku. Bohužel na konci půle pak špatně došlápl náš golman, a skončil v nemocnici se zraněním., přejeme mu všichni brzské vyléčení.
 Druhou půli jsme tedy začali v brance s naší novou golmanskou hvězdou Pavlíkem, ač hráč z pole udržel pro nás nulu do konce zápasu, i když hosté trefili dvakrát břevno naší svatyně. . My jsme makali, hráli na krev a svou výhru potvrdili dalšími dvěmi brankami Černého. První dal v 74.minutě po úniku, druhou po úniku a přihrávce Nováka v 80.minutě.Mimo vstřelených branek jsme nedali další čtyři pěkné šance a kdyby zápas celkově byl 8:3 nikdo by se nedivil...
 Krásná tečka za touto sezónou, velké díky klukům na hřišti, za bojovnost, nasazení,a dnes hezký fotbal. Poděkování i žákům Lukymu  a Matoušovi, kteří nám dnes při naší marodce velmi pomohli... všem chlapcům přeji hodně fotbalového štěstí a radostı do dalších sezón...