U17 FKJS – FK HOŘOVICKO

30.3.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 19. kolo

Tento zápas patří opět mezi naše smolné.Celý první poločas máme více ze hry, vytvoříme si pět šancí,zahráváme tři rohy,netrefíme ze 12 metrů zcela prázdnou branku. A nakonec jdeme do šaten s jednobrankovou ztrátou. To hosté proměnili svou jedinou šanci ve 44. minutě a byl to pokutový kop, po zcela zbytečném faulu našeho hráče.
Do druhé půle jsme nastoupili velmi aktivně,ale bez vážnějšího zakončení. Hosté pouze nakopávali dlouhé míče,po jednom z nich odehrajeme nesmyslně na aut. Po jeho zahrání stojíme jako zmražení v -50 stupních, i když bylo krásných 20 nad nulou, zcela volný hráč si vezme balon a pohodlně jde sám na branku, kde se nemýlí. Teprve to nás probudilo, přidali jsme a snížili jsme po rohu hlavičkou Šimáka, to běžela 68.minuta. Tři minuty nato hosté nakopli míč, ostatně to dělali celý zápas,a dali nám třetí branku. Pak jsme utkání dohráli dvacet minut na polovině hostí, ale zkorigovat stav se nám nepodařilo. Nechápu jak hosté s takovou holomajznou, co předvedli mohou být v tabulce druzí, ale na druhou stranu byli velmi produktivní, když ze 7 střel dali tři branky.My na rozdíl od nich se dost trápíme v koncovce, což nás stojí lepší výsledky a zbytečně pak rozdáváme body ostatním i když se snažíme není to pak vidět...