U17 FKJS – FK HOŘOVICKO

26.10.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 12. kolo
3 - 2

Do tohoto utkání jsme nastoupili s o hodně mladším týmem než hosté. Ti měli i výškovou převahu v průměru o deset centimetrů, čehož chtěli od úvodního hvizdu využít. Vlétli na nás aktivní hrou s dlouhými nákopy na naší polovinu. Paradoxně se povedlo nám z levé strany v 15.minutě skórovat první. Prajzler levý bek pronikl do vápna a prosadil se. Hosté se pak prosadil v rozmezí 20 a 24 minuty. Poprvé důrazem ve vápně, druhý gól byl náš nechtěný vlastenec. V tu chvíli jsme do konce půle tahali za kratší konec, ale naše obrana už to pak zvládla.
Druhá část nás zastihla v našem lepším rozpoložení. Hráli jsme víc do těla, byli dříve na míči a dostali míč na zem, což bylo rozhodující. Vyrovnat se nám podařilo v 60.minutě, kdy roh zahrál Virostek a Šimák hlavou vyrovnal. V 72.minutě Bambásek nahrál na vápno Kafkovi a ten střelou z jedné trefil levou šibenici. Závěr už jsme po taktické stránce zvládli na výbornou. Dnes rozhodla soudržnost, nasazení a bojovnost celého týmu, z čehož mám radost.