30.9.2017 10:45 KP mladších žáků 2017/2018 6. kolo

Jiří Steiner 14'
 15' Hráč
 18' Hráč
Jiří Steiner 50'

Tentokrát to nebyl výkon dle našich představ, zejména v 1. poločase byli někteří hráči duchem na pouti a soupeř nás po nebezpečných protiútocích, kterým předcházely naše zbytečné ztráty míče, 2x potrestal. Do 2. poločasu jsme nastoupili přece jen aktivněji, soupeře přehrávali, o vyrovnání se postaral svým druhým gólem v zápase náš asi nejlepší hráč Jiří Steiner. Vítězný gól byl na spadnutí, náš tlak se stupňoval a vytvořili jsme si řadu šancí. V 57. minutě mohl zkompletovat hattrick Jiří Steiner, kdy po faulu na Maxima Štögera ve vápně šel na penaltu, ale bohužel neproměnil. Šlo se tedy na penalty, které jsme začali špatně, stejně jako vlastní zápas. Po 2 sériích to bylo 0:2 (neproměnili, Vláďa Hájek a Lukáš Vaněček), poté už jsme se nemýlili (Lukáš Zvonek, Eda Košek a Honza Voják), kdežto soupeř už neskóroval. Dá se říct, že se k nám tentokrát štěstí v penaltách přiklonilo a vrátilo nám smůlovatě ztracený bod z Meteoru. Nicméně tento zápas jsme měli rozhodnout již v normální hrací době!