5.5.2018 11:45 KP mladších žáků 2017/2018 16. kolo

38' Hráč
 46' Hráč
Karel Kloud 51'

Věděli jsme, že proti 2. mužstvu KP můžeme uspět při našem optimálním výkonu, což se nakonec nestalo.

V 1. půli to byl ještě vyrovnaný zápas a to i co se šancí týkalo. Hrůzostrašně jsme vstoupili do 2. poločasu, když jsme inkasovali v rozmezí 33' - 38'. Úplně nám odešla středová řada a ani naše jinak stabilní opora na hrotu, Lukáš Zvonek, se nemohl prosadit. Náš čestný úspěch na 1-4 zaznamenal po krásné trefě do šibenice Karel Kloud.

Našimi nejlepšími hráči zápasu byli Lukáš Prokop a Karel Kloud. Pak ještě obranná řada jako celek zahrála solidně. Naopak středová řada zůstala za očekáváním. Svůj debut v KP si prožil Kamil Dejmek r.2007 a odehrál si své, rozhodně nezklamal. Škoda jeho 2 neproměněných tutovek. Soupeř nás přehrál zejména ve středu hřiště ve 2. poločase, tam se tento zápas rozhodl.