22.9.2018 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 7. kolo

Karel Kloud 35'
Lukáš Vaněček 51'
Kamil Dejmek 57'

Ani v 6. kole KP jsme nezaváhali a procházíme soutěží bez ztráty bodu!
Měli jsme do zápasu výborný nástup, ve 3' rozehrál Karel Kloud rychle autové vhazování, Adam Rejšek pláchl svému obránci po pravém křídle a po jeho přihrávce před branku Honza Volf dílo dokonal 1-0. V 11' Lukáš Vaněček ideálně vysunul dnes střelecky disponovaného Kamila Dejmka a ten umístěnou střelou na zadní tyč nedal blatenskému gólmanovi šanci 2:0 a nic nenasvědčovalo, že by měla přijít nějaká komplikace. Přestali jsme však na chvíli hrát a soupeř toho okamžitě využil. Nejprve ve 22' neodhadl Matyáš Janda svůj výběh z brány na balón a blatenští snížili na 2-1. V 24' jsme si při rohovém kopu inkasovali na 2:2, když neobsazený hráč hostí pohodlně zakončil z bezprostřední blízkosti do naší sítě. Ve 28' jsme rozehrávali rohový kop a ze závaru před brankou přišel odražený míč ke Kamilu Dejmkovi a ten nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě - velice důležitý gól do šatny 3-2!
2. poločas naše herní převaha narůstala. V 35' přišla nejhezčí akce zápasu. Při útočném obléhání hostů jsme získali balón, Lukáš Vaněček ho vyvezl po pravé straně, vysunul po lajně Kamila  Dejmka, který našel přesným přízemním centrem Karla Klouda, který se nemýlil - 4:2. V 51' předvedl na hranici vápna výbornou individuální akci Lukáš Vaněček, kterou korunoval umístěnou střelou po zemi k tyči - 5:2! V 57' obdržel Matyáš Janda žlutou kartu, když v hloubi pole hasil brejk hostů nedovoleným zákrokem. Hned nato uzavřel skóre zápasu opět Kamil Dejmek - zkompletoval hattrick, jehož vyzval ke gólovému zakončení pěknou průnikovou přihrávkou Lukáš Vaněček - 6-2.
V 1. poločase s námi blatenští ještě drželi krok, o osudu utkání jsme rozhodli ve 2. půli a po zásluze si připisujeme z okresního derby další 3 body! Příští kolo zajíždíme na Lokomotivu ČB a budeme chtít na pomyslnou šňůru navlíknout další vítězný korálek!