29.10.2017 10:00 I. A tř. mladších žáků 2017/2018 10. kolo
7 - 0
KONEC

Detail zápasu

Zápas se hrál na UMT ve velmi silném větru. V 1.poločase jsme hráli v protivětru my, ale zvládli jsme tento handicap, čímž položili základ k výhře. Písečtí měli sice v 1. poločase herní převahu, kombinovali na naší půli, ale do šancí se prakticky nedostávali, a co prošlo, spolehlivě kryl náš gólman. My jsme hrozili z rychlých protiútoků a byli tímto i nebezpečnější. Navíc nás nastartoval rychlý gól Lukáše Zvonka po samostatném úniku. V závěru poločasu jsme přidali ještě 2 branky, když Lukáš Zvonek zkompletoval čistý hattrick, a vstupovali jsme tak do 2. půle s větrem v zádech s uklidňujícím tříbrankovým náskokem. Branka Maxe Štögera ve 41' na 4-0 soupeře definitivně zlomila a dalšími třemi góly jsme dokráčeli až k nečekaně vysokému vítězství. Náš výkon měl s postupem času stoupající úroveň (také vlivem klimatických podmínek - ve hře v protivětru a s větrem v zádech to bylo znát). Potěšil také výkon hráčů r.2006, kteří v duelu s těžkým soupeřem obstáli. Celé mužstvo zaslouží za svůj výkon pochvalu!