9.3.2019 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 16. kolo

Hráč 59'
 64' Lukáš Matějka
 67'Lukáš Matějka
Jan Zelenka

V prvním poločase jsme byli aktivnější, měli jsme více ze hry a také si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí, ale branku se nám vstřelit nepovedlo. Naopak domácí z první střeli na naší bránu, která byla navíc tečovaná, se ujali v 45´vedení 1:0.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že budeme nadále aktivní a věřili minimálně ve ve srovnání skóre. Ve hře jsme aktivní byli, ale nedařilo se nám ve finální fázi. V 58´přišel důležitý moment utkání, když byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí hráč. Tato přesilovka nám více uškodila než pomohla. Domácí hráči se více semkli, více bojovali a mi naopak začali hrát zbrkle, nebyli jsme dostatečně trpěliví a početní výhodu nevyužili. Prohra je pro nás zklamání, ale bez vstřelené branky se vyhrávat nedá.