Třeboň – U17 FKJS

9.3.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 16. kolo

Utkání má nakonec pro nás velmi příznivý výsledek i když se nám vůbec nepovedl první poločas. Opět jsme vyrobili hrubici hned ve druhé minutě a domácí z jejich jediné střeli za zápas na bránu, šli hned do vedení. My jsme byli potom aktivnější, ale hra byla pořád neuspořádaná a v křeči. Neproměnili jsme tři slibné šance a rozhodčí odpustil domácím penaltu po jasném faulu na Přiba.V  poločase jsme tedy prohrávali.
Do druhé části po domluvě v kabině nastoupili naší hráči v úplně jiném stylu. Během osmi minut jsme skóre zcela otočili na svou stranu. První branka padla po rohu, zahrával jej Hlava, druhou po akci z pravé strany nahrával Bártík, třetí po dorážce střeli Přiba. Všechny tři branky a tedy hattrick zaznamenal Černý. Domácí pak zkoušeli pořád dlouhé nákopy, to na nás však už neplatilo, vše jsme si pohlídali a hráli svou hru. V 62.minutě dobře naladěný Černý dal svou čtvrtou branku a to domácí srazilo do kolen úplně. Zbytek času už jsme potom měli utkání zcela pod kontrolou, předvedli několik pěkných akcí a přidali další dvě branky. V 73.minutě krásnou křižnou střelou z pravého rohu vápna vsítil Doležal a v 80.minutě po úniku se prosadil Kyncl.
Poločas hrůza, poločas skvěle.. snad se té hrůzy zbavíme a budeme hrát jenom skvěle.