Třeboň/D. Voda – U13 FKJS

12.5.2018 11:45 KP mladších žáků 2017/2018 17. kolo
3 - 5

Timeline

Z Třeboně si zcela po zásluze odvážíme 3 body po velmi dobrém výkonu. Soupeř si vede v jarní části sezóny velmi dobře, když pouze jednou prohrál s Meteorem Tábor a jinak si připisoval samé výhry. Rozhodující náskok jsme si vytvořili v 1. půli, šli jsme do vedení až na 3-0. Malá komplikace nastala v samém závěru poločasu, když jsme se příliš rozptylovali nesprávným rozhodnutím sudího o posouzení rohového kopu a poté jsme si nepohlídali zadní tyč. Druhý poločas jsme dění na hřišti kontrolovali a nepustili soupeře na kontaktní gól. V přímočarosti a nebezpečí před brankou soupeře jsme měli jednoznačně navrch. Celou řadu šancí jsme neproměnili, naproti tomu soupeř si toho moc před naší brankou nevytvořil, byť v poli se mohla hra zdát celkem vyrovnaná.

Výkon v Třeboni patřil k tomu nejlepšímu, co jsme v jarní části předvedli. Když k tomu připočteme výhru starších žáků 5:1 po velmi dobrém výkonu zejména v 1. půli , odjížděli domů všichni spokojeni !