Sestava Junior : Lízal ( 65 min. Kozlík ) – Linhart ( 46 min. Čapek ), Staněk, Žáček, Šimek – Zelenka ( 75 min. Rojík ), Mička – Chalupa ( 70 min. Prajzler ), Zahrádka, Funda ( 60 min. Novák ) – Máška

Střely celkem – 5 : 11

Z toho na bránu – 3 : 7

Rohy - 3 : 2

Branky Junioru – Zelenka, Chalupa, Máška, Prajzler

K dalšímu přípravnému zápasu Junior zajížděl na umělou trávu do Vejprnic, kde změřil síly s účastníkem krajského přeboru západočeského kraje Lhotou u Plzně. Tento zápas se Junioru povedl, když utkání zvládl po taktické stránce na výbornou a trenéři v tomto utkání dali tak příležitost dalším hráčům se ukázat. V prvním poločase se toho před brankami moc neudálo, u domácích pouze několik střel mimo branku a u hostí přišli dvě brankové příležitosti. V 10 minutě po nepřehledné situaci ve vápně Zelenka placírkou uklidil míč k tyči 0 : 1. Ve 40 minutě trestný kop Chalupy mířil přesně do šibenice, ale golman bravurně střelu zneškodnil.

Druhý poločas už byl co se týká brankových příležitostí lepší. V 57 minutě si Chalupa na vlastní půli založil akci přes Mášku, který mu míč ve vápně vrátil a přesně zakončil 0 : 2. Hned v 58 minutě domácí Kostka ( bývalý hráč Junioru ) vyslal ze strany prudký přízemní centr do vápna a při snaze odvrátit nebezpečí si Mička při skluzu dal vlastní gól 1 : 2. V 63 minutě Zelenka poslal Mášku do brejku, který bezpečně proměnil 1 : 3. V 75 minutě jsme rozehráli pěknou akci přes Mášku, který našel nabíhajícího mladíka Prajzlera a ten si v zakončení počínal jako mazák 1 : 4. O minutu později jsme faulovali ve vápně a nařízenou penaltou domácí určili konečný výsledek na 2 : 4.