28.8.2021 17:30 KP mužů 2021/2022 5. kolo

Sestava:  Kozlík  – Masopust ( 62 min. Čapek ), Žáček, Rozhoň, Říha  – Funda, Krýsl ( 68 min.Petráň ) – Nosek ( 81 min. Zelenka ), Zahrádka, Zoubek ( 86 min. Kočí ) - Šimek

Ještě byl připraven brankář Martínek

Rohy :     5 : 1

Střely na branku :  6 : 3

Střely mimo branku :  0 : 4

Žluté karty :    3 : 4 29 min. Masopust, 31 min. Zoubek, 49 min. Funda, 75 min. Říha

Červené karty: 0 : 0

Tento zápas se nám opravdu nepovedl. Sice jsme do zápasu vstoupili dobře a hned ve druhé minutě Krýsl poslal Šimka do gólové šance, ale ten dal vedle branky. Ve 4 minutě ale zahrozili domácí, když z rohu vápna vyslal jedovku Šindelář a Kozlík vyrazil na rohový kop. V 29 minutě domácí hráč nastřelil Masopustovi ruku ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Novotný 1 : 0. Do konce poločasu nás domácí přehrávali, obrana byla pod velkým tlakem, ale žádnou brankovou příležitost si nevytvořili.

Ve druhém poločase domácí v 56 minutě kopali rohový kop Kovačičem, který balon zatočil k přední tyči a míč skončil v síti 2 : 0. V 58 minutě Žáček jako správný kapitán, který už se nemohl dívat na naší nemohoucnost, vyvezl balon na domácí polovinu, přihrál Zoubkovi, který mu lobem balon vrátil do vápna, ten zpracoval na prsa a nekompromisně skóroval 2 : 1. Náš nádech na vyrovnání vzal za své o 6 minut později gólem Šindeláře na 3 : 1. V 68 minutě další gólovku vytáhl Kozlík na rohový kop. V 75 minutě Vejvar převzal balon na hranici ofsajdu, obešel Kozlíka a pohodlně dává na 4 : 1. Naše hra byla bezzubá, nepřesná a když už si nějakou tu šanci vypracujeme, tak pálíme mimo zařízení, což dokumentuje 76 minuta Čapek zbrkle střílí vedle a 88 minuta, když Petráň utekl svému strážci a také ze slibné pozice vedle.

Nejlepším hráčem hostí byl kapitán Žáček.