19.5.2018 09:30 KP staršího dorostu 2017/2018 22. kolo

60' Matěj Kostka
Hráč 84'
Hráč 86'
 86' David Juhaňák

Do utkání vstoupili lépe domácí, z úvodního tlaku dokázali vstřelit úvodní branku. V 5´ střelu domácího hráče dokázal vytěsnit Uhříček na břevno, ta se odrazila zpět do hřiště a u odraženého balonu byl nejdříve opět domácí hráč a bez problémů skóroval 1:0. Srovnat skóre mohl v 8´Chvosta, ale jeho střela skončila na tyči domácí branky. Ve 13´už bylo skóre utkání srovnáno, když Bálek ve vápně hostí obešel tři protihráče a střelou pod břevno nedal golmanovi šanci. Ve zbylé části prvního poločasu měli domácí mírnou převahu, ale bez gólových příležitost.  ve 37´ jsme se dopustili fatální chyby v našem malém vápně, a domácí hráč pohodlně doklepl míč do naší branky a stanovil poločasové skóre na 2:1.Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, vytvořili si územní převahu, ale branku se nám vstřelit nepovedlo. V 84´ přidali domácí pojistku v podobě třetí branky, když zahrávali z
hlouby pole trestný kop, který propadl až na zadní tyč, kde nikým nehlídaný hráč soupeře skóroval.