Roudné – U19 FKJS

3.3.2019 11:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 22. kolo
2 - 2

Do prvního utkání jarní části soutěže jsme vstoupili hrozně. v 1´jsme si po rohu domácích vstřelili vlastní branku.  Vstřelená branka domácí povzbudila, nás naopak moc nepomohla a prvních 15´jsme byli pod tlakem domácích hráčů. Postupem času jsme hru vyrovnali a začali si i zvykat na přírodní trávu, na které jsme hráli naposledy v posledním podzimním mistrovském utkání. Ve 36´, po zaváhání v naší obraně, domácí zvýšili na 2:0 Na tuto branku jsme dokázali ještě do poločasu odpovědět, když ve 41´ po centru Noska snížil Šourek na 2:1.
Vstup do druhého poločasu se naopak povedl lépe nám, když se v 55´střelecky prosadil Touš a srovnal skóre na 2:2. Zbytek druhého poločasu přinesl více bojovnosti , než fotbalové krásy, bez větších brankových příležitostí. V samém závěru utkání se nám ještě povedlo, zásluhou Šourka, vstřelit  třetí branku, která ale pro ofsajd nebyla uznána.
Po 90 ´ bylo skóre 2:2  O vítězství se rohodovalo při rozstřelu ze značky pokutového kopu, v kterém jsme byli úspěšnější, zvítězili 5:4 a připsali si z tohoto utkání velice důležité 2 body.