28.9.2021 15:00 KP mužů 2021/2022 1. kolo

Sestava:  Lízal  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Říha – Nosek ( 46 min. Krýsl ), Funda, Benedikt, Zoubek ( 55 min. Máška ) – Zahrádka ( 76 min. Míčka ) - Krejčí

Střely na branku :  3 : 3

Střely mimo : 7 : 4

Žluté karty :    1 : 2 51 min. Štěpka – 28 min. Zoubek, 45 min. Říha

Červené karty: 0 : 0

Do Protivína jsme si jeli pro nějaké body, ale potvrdilo se, že domácí zápasy a venkovní zápasy jsou jako den a noc. Od začátku jsme sice měli převahu, ale do koncovky jsme se vůbec nedostávali díky nepřesnostem. Domácí hráli také špatně, ale přeci předvedli jednu pěknou akci v 26 minutě , kterou dokázali proměnit Hrachovcem 1 : 0. První poločas střely na branku 1:0 což o něčem vypovídá.

Do druhého poločasu jsme domácí přitlačili a hned ve 47 minutě se povedla jedna pěkná akce přes Zoubka, který posunul balon do křídla na Krýsla a ten výborným centrem našel na zadní tyči Fundu a ten hlavou těsně minul domácí svatyni. Bohužel byla to první a poslední pohledná akce, kterou jsme dokázali vyprodukovat. Nepřesnosti stále pokračovali. Poslední 20 ti minutovku trenér vysunul Žáčka na hrot a vzadu jsme hráli na riziko. Domácí sice chodili několikrát do přečíslení, ale zakončení měli také vychýlené. V 90 minutě měl vyrovnání na kopačce Krejčí, ale jeho střela z vápna mířila doprostřed branky.

Naším nejlepším hráčem byl kapitán Žáček.