Příbram – U17 FKJS

16.11.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 15. kolo

Poslední podzimní zápas nám vyšel herně i výsledkově na výbornou. Hned v úvodu ve 2.minutě jsme šli do rychlého vedení po pěkné kombinaci. Hru jsme pak měli nadále zcela pod kontrolou. Druhý gól přišel tři minuty před poločasem, a ten nás povzbudil do druhé části hry.
Další branky přišli po obrátce v 53. a 59.minutě, všechny naše čtyři góly vsítil Černý. Pak jsme stihli zahodit do konce hrací doby pět jasných brankových situací. Výsledek se tedy už nezměnil, ale předváděli jsme pěkný kombinační ofenzivní fotbal. Byli jsme všude dříve, důraznější, přesný a uhráli jsme nulu v obraně. Naše hráče to opravdu bavilo a z této hry jsem měl velkou radost.
Podzim se nám opravdu povedl, kluci mají výbornou partu, nikdo takové výsledky a celkově pohlednou hru nečekal.