Prachatice – U15 FKJS

27.10.2018 10:00 KP starších žáků 2018/2019 12. kolo

Hráč 10'
Hráč 44'

V tomto zápase byl jednoznačně lepším mužstvem domácí tým, který patřil zatím k nejlepším v přeboru a svou fotbalovostí nás suverénně přehrával. I když jsme se jen bránili, domácí se k velkým loženým šancím nedostali, bohužel po našich hrubkách nás dokázali dvakrát potrestat. Nám se takřka nic nedařilo, kluci měli ze soupeře velký respekt a báli se hrát. Za celý zápas jsme předvedli dvě pěkné kombinace, které nás dostali až před branku domácích, ale chyběla koncovka. V celém zápase jsme měli pouze jedinou sérii šancí po jednom rohovém kopu, kdy se nám podařilo nastřelit břevno a vzápětí dvakrát tyčku z dorážek, ale to bylo z naší strany vše. My se však plně musíme soustředit na poslední dva zápasy doma s J. Hradcem a poté v Milevsku a naplno v nich bodovat.