27.10.2018 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 12. kolo

Hráč 16'
Hráč 22'
Hráč 26'
Hráč 28'

První ze série tří duelů s top týmy KP (Prachatice, J. Hradec, Milevsko) jsme nezvládli a po zásluze si připisujeme první prohru v této sezóně.
Náš výkon v 1. poločase byl ve stylu aktuálního počasí , tedy stejně uplakaný.
Domácí byli od samotného úvodu iniciativnější a my jsme pod tlakem víceméně odkopávali a díky tomu jsme byli  málo na míči . Přesto jsme se paradoxně do první šance dostali my, když se po přihrávce levé strany se dostal k míči Honza   Volf, po jehož střele dorážel Matěj Peleška, avšak bez úspěchu. V 15' se útočník domácích obratně otočil v našem pokutovém území kolem obránce a nekompromisně zacílil na zadní tyč -1-0. Ve 21' jsme prohráli v našem pokutovém území několik osobních soubojů a domácí trestali - 2:0. V 27' jsme dostali diskutabilní gól, když Maty Janda zachytil balón dle arbitra již za brankovou čárou 3-0. Vzápětí v 28' Filip Švejnoha zahrál zbytečně na rohový kop a z následného centru Maty Janda neatakoval balón,   který šel do jeho bezprostřední blízkosti a nejlepší  střelec domácích - Markytán se díky své výšce a kvalitnímu zakončení ve hře hlavou nemýlil 0-4.
Po důrazném pohovoru v šatně jsme vstoupili do 2. půle jako jiný tým a iniciativa byla na našich kopačkách. Nicméně jsme si šancí  z této převahy příliš nevytvořili a především jsme žádnou nezužitkovali - za zmínku stojí uvolnění Kamila Dejmka ve vápně a střela , která minul a zadní tyč. Patrně o největší naši šanci se postaral Adam Rejšek, který se na pravém křídle uvolnil svým typickým způsobem a jeho zpětnou přihrávku zakončil Karel Kloud, avšak domácí gólman vytáhl dnes pohříchu jediný gólový zákrok. Další naše příležitosti, resp. nadějně rozjeté akce skončily mimo bránu.
První poločas jsme nezvládli, ten druhý byl herně dle našich představ,  avšak kvalita zakončení dnes pokulhávala.
Připsali jsme si první a je třeba říci, že zaslouženou  porážku v této sezóně, v příštím  zápase s J. Hradcem uděláme vše proto, abychom se rehabilitovali!